Khloé Kardashian i Tristan Thompson, z którym celebrytka jest w związku od 2016 roku, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Jak donoszą zagraniczne media - dziś w nocy gwiazda urodziła córkę. Szczęśliwą nowinę potwierdziła jej siostra, Kourtney Kardashian. To jak na razie jedyna osoba z otoczenia, która skomentowała sprawę.

Narodziny pierwszego dziecka Khloé Kardashian oficjalnie potwierdziła jej siostra! >>>
 

Khloé Kardashian urodziła - płeć i imię dziecka

Co do tej pierwszej kwestii od dawna nie było żadnych wątpliwości. Jakiś czas temu w swoich social mediach sama Khloé ogłosiła, że spodziewa się dziewczynki. Natomiast imię jej nowonarodzonej córki nie jest znane. W jednym z odcinków programu Ellen DeGeneres zdradziła, że jeżeli urodziłby się chłopak, zostałby nazwany po tacie, czyli Tristan Junior. Jeżeli zaś miałaby urodzić się dziewczynka (wówczas nieznana była płeć dziecka) najprawdopodobniej jej imię będzie rozpoczynać się na literę K lub T. Dodała również, że podjęcie takiej decyzji to szalenie ciężka sprawa. Sami jesteśmy ciekawi, na co się zdecydowała. W końcu Kardashianki słyną z kreatywności w tej kwestii! Szczególnie, że to już trzecia w tym roku dziewczynka, która dołączyła do klanu Kardashian-Jenner.

Przypomnijmy, że niedawno mamą małej Stormi Webster została Kylie Jenner, a rodzina Kim Kardashian powiększyła się o Chicago West. Kolejne wnuczki oznaczają pełne ręce roboty dla przedsiębiorczej babci Kris Jenner. Wiadomo, że momager (podobno Kris zastrzegła prawnie to słowo i jako jedyna publicznie może używać tego tytułu!) towarzyszyła Khloé w tych wyjątkowych chwilach. Miejmy nadzieję, że szczęśliwych - w końcu to spełnienie marzeń celebrytki, dla której ostatnie dni nie były łatwe, a ciąża nie obyła się bez komplikacji.
 

Ojciec dziecka Tristan Thompson zdradzał Khloé? Są nowe szczegóły

Media na całym świecie od wtorku rozpisywały się o tym, że Tristan Thompson zdradza swoją ciężarną partnerkę. Wszystko przez nagrania, które trafiły do sieci i dla wielu były dowodem nie do podważenia. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje m.in. że kobieta, z którą sportowiec miał rzekomo romans, jest w ciąży! Ale to nie wszystko - podobno fragment sex-taśmy tej pary pokazano na Insta Stories >>>

Choć sytuacja wygląda beznadziejnie, mimo to podobno zawodnik Cleveland Cavaliers towarzyszył swojej partnerce w trakcie porodu. Nie zabrakło tam również jej mamy oraz sióstr Kim i Kourtney (wcześniej mówiło się, że poleciały do Cleveland, by wesprzeć Khloé w związku z aferą), a także przyjaciółki Maliki. Mówi się, że to właśnie informacje o licznych zdradach Tristana i związane z tym silne emocje miały wywołać przedwczesne skurcze i przyśpieszyć poród. Mamy nadzieję, że mimo wszystko Khloé i jej córeczka czują się dobrze, a wsparcie jej rodziny i przyjaciół pomoże jej przetrwać te z jednej strony ciężkie, z drugiej - szczęśliwe chwile.