Chcąc nie chcąc, musimy to przyznać - rok 2018 będzie rokiem klanu Kardashian-Jenner. Ta rodzina długo jeszcze nie da o sobie zapomnieć, bowiem w pierwszym kwartale aż trzy sławne siostry powitają na świecie swoje potomstwo. Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się kolejnej córki, ale ze względów zdrowotnych para zdecydowała się na wynajęcie surogatki. Wspólnie wychowują już 4-letnią North i niespełna 2-letniego Sainta. Nowy członek rodziny (choć plotkuje się, że będą to bliźniaki!) dołączy do swojego rodzeństwa już w styczniu.

Także Kylie Jenner i jej chłopak, raper Travis Scott, zostaną rodzicami. 20-latka nie potwierdziła jeszcze oficjalnie pogłosek o swojej ciąży (tylko Caitlyn Jenner wydała niejasny komentarz na ten temat), ale jak podają zagraniczne media – to dziewczynka! Twórczyni imperium kosmetycznego Kylie Cosmetics na najnowszych zdjęciach i nagraniach jest widocznie zaokrąglona >>> Kylie Jenner pokazała ciążowy brzuszek!

Z kolei Khloé Kardashian i Tristan Thompson będą mieli chłopca! Celebrytka i kanadyjski koszykarz z drużyny Cleveland Cavaliers spotykają się od września 2016 roku. Dla sportowca będzie to już drugie dziecko. Z poprzedniego związku ma syna o imieniu Prince.

Kilka dni temu pojawiły się jednak plotki, że to nie koniec i... kolejnego, czwartego już dziecka spodziewa się także Kourtney Kardashian! W jednym z wywiadów wyznała: „Jestem w ciąży!”. Więcej przeczytacie o tym tutaj >>> Kourtney Kardashian powiedziała, że jest w ciąży!

PS Kris Jenner lepiej by sobie tego nie wymyśliła – w rodzinie Kardashian-Jenner szykuje się (póki co) potrójny baby shower!