Związek Khloé Kardashian i jej niewiernego chłopaka przed długi czas skradał wszystkie nagłówki, a lawina komentarzy i dobrych rad dla pokrzywdzonej celebrytki zdawała się nie mieć końca. W którymś momencie Khloé nie wytrzymała i poruszona  kolejnym fake newsem na swój temat poprosiła fanów, żeby uszanowali trudną sytuację, w której się znalazła i po prostu dali jej spokój.

Kim Kardashian poszła na studia! Nie uwierzycie jaki kierunek wybrała

Khloé Kardashian wprowadza się do Tristana Thompsona

I faktycznie, jeśli dobrze się zastanowić, wokół tematu związku Khloé i Tristana zapanowała taka cisza, że przez dłuższy moment nie wiadomo było, co się u nich naprawdę dzieje. Jeśli wierzyć doniesieniom zza oceanu, coś w związku się ruszyło. Khloé, która postanowiła zacisnąć zęby i zawalczyć o rodzinę, chyba wreszcie osiągnęła swój cel. Ojciec True wraca do Cleveland, by otworzyć sezon koszykarski wraz ze swoją drużyną i wszystko wskazuje na to, że celebrytka i ich mała córeczka do niego dołączą. Osoby z bliskiego otoczenia zdradzają, że para nie tylko wychodzi na prostą, ale też ma się naprawdę coraz lepiej. I nie chodzi tylko o to, że kryzys został zażegnany – ta relacja podobno rozkwita na nowo!

Kanye West wyprowadza się z domu

Za to u Kim i Kanye - przeciwnie. Raper, choć zawsze deklarował, że rodzina jest na pierwszym miejscu, właśnie zadecydował o opuszczeniu Los Angeles na dobre i przeprowadzce do Chicago. Jak można się spodziewać, dla Kim Kardashian, która właśnie osiedliła się w ich nowej posiadłości, nie jest to takie proste. North chodzi w LA do szkoły, młodsze dzieci (w tym , nomen omen, mała Chicago) także zdążyły zapuścić tam korzenie. Poza tym w mieście aniołów stacjonuje cały klan Kardashianów i Kim nie bardzo pasuje myśl o tym, by się od rodziny oddalać. O decyzji męża mówi trochę jako o fanaberii:

Nie chce mi się wierzyć, że Kanye myśli o przeprowadzce na stałe. To słomiany ogień, zmienia decyzje tak samo często i impulsywnie, jak je podejmuje, więc nie brałabym tego na poważnie. Robi to, co aktualnie go cieszy. Ale tydzień później równie dobrze może to być coś zupełnie innego.

Co o tym myślicie? Pomysł, by zamieszkać w innych miastach dobrze wróży? Czy po tym, jak Khloé i Tristan zażegnali kryzys, ten grozi Kim i Kanye?

Fanka Khloé Kardashian skrytykowała True Thompson. Reakcja była natychmiastowa!