O tym, że celebrytka potrafi zamienić w złoto wszystko, czego tylko dotknie i sprzedać dosłownie każdy produkt, powszechnie wiadomo od dawna. To samo jeśli chodzi o makijaż – każdy trend, po który sięgnie momentalnie staje się viralem i ma rzesze naśladowczyń. Ale z tą modą, jak wskazują niektórzy, to już lekka przesada – odkąd Kylie Jenner nosi odrosty, miliony dziewczyn odkryły, że to dokładnie to, w czym odnajdują się najlepiej! O ile trudno doszukiwać się w tym wielkiej wartości estetycznej, trzeba uczciwie przyznać, że akurat tym razem Kylie robi milionom dziewczyn wielką przysługę. Kto nie przerabiał tego choć raz - już 2 tygodnie po farbowaniu po wymarzonym kolorze okupionym odbarwianiem, zniszczonymi końcówkami, a czasem kilkoma próbami, zanim uda się osiągnąć oczekiwany odcień, praktycznie nie ma śladu, bo odrosty skutecznie psują cały efekt. I cała akcja z tuszowaniem tego mankamentu zaczyna się od początku.

Ten makijażowy trend rozsławiony przez Kylie Jenner całkowicie zdominował Instagram!

Kylie Jenner zapoczątkowała modę na odrosty

Jak do tego w ogóle doszło, że odrosty nagle zrobiły się modne? Całkiem niepozornie. Po prostu, na profilu celebrytki zaczęło przybywać coraz więcej zdjęć w blondzie, w którym gwiazda czuje się najwyraźniej naprawdę dobrze. Nawet gdy na moment związała się z różem zadbała, by naturalny kolor włosów pozostał widoczny. Chodzi zresztą nie tyle o modę (choć i tak można to traktować), co po prostu o przyzwolenie na to, by trochę sobie odpuścić i nie napinać się tylko dlatego, że przestało się wyglądać tak, jak się powinno.

Co do zdjęć Jenner, jak się okazało ten drobny szczegół natychmiast przykuł uwagę jej followersów, a wśród komentarzy przeważają te wyrażające zachwyt i wdzięczność za taki obrót spraw. I nie ma się co dziwić. Po tym, jak spadły na nią gromy za wypełniacze (które najpierw usunęła, tylko po to, by po jakimś czasie znów do nich wrócić) Kylie Jenner znów wraca do łask jako ta, którą warto naśladować. Brawo, Kylie!

Kylie Jenner wybiera imię dla drugiego dziecka!