Plotki na ten temat pojawiają się od kilku dobrych lat. Nic dziwnego. Ostatni raz mieliśmy okazję oglądać dziewczyny w akcji 6 lat temu. Dwie części filmu zostały pozytywnie przyjęte przez fanów serialu.

Pod koniec września odtwórczyni głównej roli, Sarah Jessica Parker swoim wywiadem dla "Press Association" wyznała, że wszystkie aktorki wykazały ogromną chęć wzięcia udziału w kolejnym projekcie. >>> Jak to często bywa w przypadku długo wyczekiwanych produkcji, informacje na ich temat trzymane są w ogromnej tajemnicy.

Wygląda na to, że w tym przypadku oczekiwanie dobiegło końca! Podczas swojego piątkowego programu, prezenterka Wendy Williams podzieliła się z publicznością ciekawą informacją na temat planowanego powrotu serialu. Kim Cattrall, która wciela się w rolę ukochanej przez wszystkich Samanthy Jones od kilku miesięcy jest w trakcie rozmów ze stacją HBO.

Byłaby to kolejna niepotwierdzona plotka, gdyby nie fakt, że aktorka tego samego wieczoru odniosła się do całej sytuacji na swoim Twitterze. Podziękowała Williams za miłe słowa i podzieliła się ze swoimi fanami, że nie może się doczekać powrotu do pracy, by zaserwować nam kolejną porcję śmiechu.

Przygody i towarzyszący im humor wyzwolonej Samanthy Jones znane są chyba każdemu. Oprócz sercowych rozterek i cudownych stylizacji Carrie Bradshow był to kolejny powód, który trzymał nas kurczowo przed telewizorem przez dobre kilka lat.

Myślicie, że cała ekipa "Seksu w wielkim mieście" pracuje już nad kolejnym sezonem? Jeżeli tak, to nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne przygody czterech przyjaciółek z Manhattanu!