Kim jest Lucas Hellmann? Takie pytanie zadają sobie aktualnie głównie fani programu "Azja Express", którzy poznali już wszystkie osiem par występujących w drugim sezonie hitowego show stacji TVN. Tymon Tymański dokonał nietypowego wyboru i do udziału w programie zaprosił swojego własnego syna. Co wiemy na temat tego uczestnika? Jak para ojciec-syn poradzą sobie w drugim odcinku programu? Ten na antenie TVN już dziś wieczorem, o 21.30.

ZOBACZ: Jazda na słoniach w "Azja Express 2" - obrońcy praw zwierząt i internauci są wściekli! Dlaczego?

Lucas Hellmann - co wiemy o synu Tymona Tymańskiego?

Najstarszy syn Tymona Tymańskiego to typowy przykład dziecka wychowanego w artystycznej rodzinie. 26-letni Lucas Hellman, znany także jako Lucas Tymiński i Luki Tymanski, choć przez długie lata mieszkał z dala od ojca w Niemczech i Szwajcarii, to podobnie jak Tymon zajmuje się muzyką. 7 lipca 2017 miała miejsce premiera debiutanckiej płyty jego rockowego zespołu The Fruitcakes

Najnowszy teledysk grupy The Fruitcakes do piosenki "Our Love", w którym śpiewa Lucas Hellmann - syn Tymona Tymańskiego - możecie obejrzeć w całości już teraz poniżej.

Tymon Tymański i Lucas Hellmann to jeden z dwóch rodzinnych duetów w Azja Express 2. Myślicie, że znany wokalista i jego syn mają szansę na zwycięstwo w programie?