Wraz z początkiem września wystartowały (albo niebawem wystartują) kolejne sezony popularnych programów rozrywkowych. Jednym z nich jest „The Voice of Poland”, czyli hit TVP 2. W edycji, której premierę zaplanowano na 3 września, wystąpi między Martin Rybczyński. Zrobiło się o nim głośno jeszcze przed emisją pierwszego odcinka z jego udziałem. To model i posiadacz pięknego głosu, który zachwycił trenerki oraz trenerów (w składzie: Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry, Tomson i Baron). Wiele wskazuje na to, że zdobędzie także sympatię fanek i fanów. Uwaga: new crush alert! 

Martin Rybczyński w „The Voice of Poland”

Z zapowiedzi premierowego odcinka 13. edycji „The Voice of Poland” dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że wśród osób, które wzięły udział w Przesłuchaniach w ciemno, znalazł się właśnie Martin Rybczyński. Wykonał kultowy już utwór „Englishman In New York” autorstwa Stinga i... zachwycił trenerki oraz trenerów. Wszyscy odwrócili swoje fotele. Co więcej, nie szczędzili miłych słów. Chciałbym mieć takiego syna – przyznał Marek Piekarczyk. Natomiast Lanberry, która zadebiutowała na charakterystycznym fotelu trenerskim, wyznała, że zaimponowała jej determinacja uczestnika. Justyna Steczkowska stwierdziła, że Martin Rybczyński jest niesamowity, a Tomson określił go mianem żywego złota. Na komplementy zdobył się również Baron

Pogoda ducha, pasja do śpiewania, poczucie humoru, szczerość, przystojny - ciacho przecież – ocenił popularny gitarzysta. 

Fragment występu Martina Rybczyńskiego możecie zobaczyć poniżej:

Którego z trenerów lub trenerek wybrał Martin Rybczyński? Jak poradzi sobie w dalszych etapach muzycznego show? O tym przekonamy się już niebawem. Przypomnijmy, że emisję programu „The Voice of Poland” zaplanowano na soboty, a konkretnie na godz. 20:00. Ale już teraz warto poznać go trochę lepiej. 

„The Voice of Poland”: Martin Rybczyński – kim jest uczestnik programu?

Kim jest Martin Rybczyński, który zachwycił Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka, Lanberry, Tomsona i Barona podczas Przesłuchań w ciemno w 13. edycji „The Voice of Poland”? Co wiemy o jego życiu prywatnym i zawodowym? Jak się okazuje, całkiem sporo. Uczestnik ma 29 lat. Urodził się w Austrii, tam mieszka na co dzień. Polska jest jednak bliska jego sercu, ponieważ jego rodzice pochodzą z Zakopanego. Podobno to właśnie po nich odziedziczył swój temperament. 

Z oficjalnego komunikatu prasowego wynika, że Martin Rybczyński od dawna interesuje się muzyką. Gdy uczył się w liceum, śpiewał w chórze. Potem jednak zajął się czymś innym. Marzył o medycynie, ale niestety nie dostał się na wybraną przez siebie uczelnię. Odbył natomiast służbę wojskową, w ramach której udzielał się jako sanitariusz w Czerwonym Krzyżu. 

Martin Rybczyński – modeling

Martin Rybczyński ma na swoim koncie kilka interesujących współprac. Brał udział w pokazach, które odbyły się podczas Tygodnia Mody w Mediolanie, a także chodził po wybiegach w Nowym Jorku oraz Los Angeles. Pracował dla takich marek jak Brioni czy Calvin Klein. Tęsknota za domem sprawiła jednak, że zrezygnował z kariery w świecie mody. 

Zobacz także:

Martin Rybczyński – YouTube

Gdy wrócił do Europy, wystartował z kanałem w serwisie YouTube. Tematy, które porusza w filmach, skupiają się wokół zdrowia. 

Martin Rybczyński – Instagram 

Oczywiście Martin Rybczyński jest także obecny na Instagramie. Na swoim profilu (@nowasila) najchętniej pokazuje swoją codzienność. Co więcej, publikuje zdjęcia związane ze zdrowym odżywianiem. Nie brakuje też krótkich filmów, na których śpiewa. Warto wspomnieć, że Martin Rybczyński pisze teksty i komponuje piosenki, poza tym chciałby koncertować. Więcej znajdziecie w naszej galerii.