Twórcy programu „Hotel Paradise” stale dbają o to, żeby widzowie nie narzekali na nudę. Próg rajskiej willi w Panamie przekroczyła więc kolejna atrakcyjna singielka, której pojawienie się od raz wywołało spore zamieszanie. Nikola Klimas, bo to o niej mowa, już na starcie zaliczyła ekscytującą randkę na skuterach wodnych z przystojnym Kasprem. Później było już tylko ciekawiej. Okazało się bowiem, że Nikola i Kasper od razu mają stworzyć parę, przez co jedna z faworytek internautów, Karolina, musi natychmiast opuścić hotel. Jak możecie się domyślać, nie obyło się bez łez.

Nikola Klimas – ile ma lat i skąd pochodzi?

Nikola to jedna z najmłodszych uczestniczek piątej edycji randkowego show Siódemki. Podobnie jak doskonale znana już widzom Eliza, ma zaledwie 19 lat. Pochodzi z Radomska (woj. łódzkie).

Nikola Klimas – wykształcenie, praca, zainteresowania

W 2021 roku Nikola rozpoczęła naukę w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa. Studiuje na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (specjalność Branding-PR-Reklama). Dzięki temu, że uczy się zaocznie, ma na co dzień sporo czasu na inne zajęcia, m.in. próbuje swoich sił w modelingu. W wolnym czasie uwielbia śpiewać i tańczyć. Nie ukrywa też, że całkiem sporo imprezuje.

Nikola Klimas – związki, „Hotel Paradise”

Nikola jest świeżo po rozstaniu. Do „Hotelu Paradise” przyjechała przede wszystkim z myślą o przeżyciu wspaniałej przygody.

Chcę spotkać świetnych ludzi, podziwiać piękne widoki, bawić się, imprezować i cieszyć się chwilą - opowiada.

Nowa uczestniczka randkowego hitu TVN7 nie jest jednak zamknięta na miłość. Kto ma u niej największe szanse?

Mój ideał mężczyzny to brunet labo ciemny blondyn. Lubię też tatuaże i piękny szeroki uśmiech. Słodki romantyk to mój typ! - zdradza.

Zobacz także:

Mam w sobie dwie skrajne strony i szukam kogoś, komu mogłabym je pokazać - dodaje.

Nikola Klimas – Instagram, TikTok

Jak przystało na uczestniczkę telewizyjnego show, Nikola jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej poczynania możecie śledzić na dwóch profilach w serwisie Instagram: prywatnym (@_nikosiaxxo_) i oficjalnym (@nikola_hotelparadise5_official). Znajdziecie ją także na TikToku (@nikola.klimas).

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.