Kim Kardashian wpuściła nas już do swojej sypialni, na porodówkę, wiemy dokładnie, co lubi zamawiać w McDonald’s i w Starbucksie. Nie jest też żadną tajemnicą, że jedna z Kardashianek cierpi na bardzo przykrą chorobę skóry, z którą zmaga się około 4% populacji. O tym, że Kim ma problem z łuszczycą poinformowała już w 2011 roku. Od tamtej pory nie znalazła wystarczająco skutecznego sposobu na pojawiające się na całym ciele zmiany chorobowe, na co wskazywał jej pełen rozpaczy wpis w grudniu ubiegłego roku. „Nie mogę już tego przykryć. Rozchodzi się po całym ciele. Czy ktoś próbował już leczenia i co najlepiej działa. Potrzebuję pomocy ASAP!”- apelowała na Twitterze. W marcu wstawiła na Instagram zdjęcie twarzy, gdzie z kolei narzekała, że plamy nasilają się szczególnie rano. Jak sobie z nimi radzi?

Zobacz także: Te siostry wyglądają dokładnie tak, jak Kim Kardashian i Kylie Jenner

Kim Kardashian cierpi na łuszczycę. Stworzyła specjalną kolekcję kosmetyków KKW Beauty dla osób zmagających się z tą chorobą

Kim próbowała już wszystkiego. Od terapii światłem po detoks całego ciała. Teraz, jako właścicielka marki kosmetyczne KKW Beauty znalazła sposób, jak z najbardziej trudnych momentach choroby przykryć nieestetyczne czerwone plamy. Wczoraj pochwaliła się światu swoją nową linią KKW Beauty Body Collection, w ramach której znalazły się m.in. fluidy do ciała w kilku różnych odcieniach. Kim zaprezentowała, w jaki sposób mogą sprawdzić się na ciele, na przykład, jeśli ktoś ma potrzebę zakrycia chorobowych zmian. Paleta kolorystyczna jest dość szeroka, więc klientki o różnych typach karnacji mogą wybrać coś dla siebie. Premiera linii zaplanowana jest na 21 czerwca. „Nauczyłam się żyć z moją łuszczycą i nie tracić przez nią pewności siebie. Kiedy są dni, gdy mam ochotę ją ukryć, wybieram makijaż ciała” - napisała na Instagramie Kim. Czy nowe produkty Kim, stworzone z własnych potrzeb dla kobiet, które mogą mieć podobne, okaże się hitem? Raczej tak, w końcu to KKW Beauty.

Zobacz także: Ten domowy peeling do twarzy stosuje Kim Kardashian, a jego przygotowanie zajmie wam nie więcej niż kilka minut

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m so excited for you guys to try my new @kkwbeauty Body Collection. It consists of 3 different products (body make up, a liquid body shimmer and a loose shimmer powder). I use them all separately and sometimes all together depending on the look I am going for. This one shown above is the body Make Up. This is what I use most often. I don’t always like my legs to have shimmer on them. I use this when I want to enhance my skin tone or cover my psoriasis. I bruise easily and have veins and this has been my secret for over a decade. I’ve learned to live with and not be insecure of my psoriasis, but for days when I want to just cover it up I use this Body Makeup. My formula is so creamy and buildable and has a smooth satin finish. It builds easily for a more full coverage if needed. It launches 06.21.19 at 12pm pst at kkwbeauty.com #kkwbeauty. Stay tuned for some videos showing how i use it all.

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Cze 14, 2019 o 1:44 PDT