Tak, rodzina Kim Kardashian i Kanye'ego Westa ponownie się powiększyła! Czwarte już dziecko pary ponownie urodziła surogatka. Płeć poznaliśmy już jakiś czas temu, więc nie jest żadnym zaskoczeniem, że na świat przyszedł chłopczyk. Informacją o jego narodzinach Kim podzieliła się na Twitterze pisząc, że jest idealny. Co więcej, zdradziła też, kogo przypomina kolejny syn Westów! Według świeżo upieczonej mamy, jej najmłodsza pociecha póki co do złudzenia przypomina Chicago, którą w styczniu 2018 także urodziła surogatka. Kardashianka uważa, że póki co wyglądają jak bliźniaki, ale jest przekonana, że niebawem to się zmieni. 

Kim Kardashian i Kanye West zostali rodzicami chłopca! Jak będzie miał na imię? 

Nie wiemy jeszcze, jakie imię Kim i Kanye wybrali dla swojego najmłodszego syna. Jakiś czas temu Kim goszcząc w programie Jimmy'ego Kimmela powiedziała, że myślała o tym, aby nazwać chłopca Rob, po swoim bracie i trochę też po zmarłym ojcu, Robercie. Szybko doszła jednak do wniosku, że imię to nijak pasuje do North, Saint i Chicago. Powinniśmy się więc spodziewać czegoś bardziej oryginalnego. Ale na pewno nie będzie to kolejny kierunek geograficzny (wówczas Kim i Kanye do wyboru mieliby East i South), co Kim zdradziła z kolei w wywiadzie dla magazynu Vogue w popularnym cyklu wideo 73 Questions. Póki co imię chłopca pozostaje zatem wielką tajemnicą, ale jak tylko dowiemy się, na czym stanęło, możecie być pewni, że bezzwłocznie Was o tym poinformujemy. 

Zobacz także: Kim Kardashian zdradziła, ile czasu spędza codziennie na Instagramie!

Czwarte dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa, po ubiegłorocznym baby boomie w słynnym klanie, kiedy na świat przyszła Stormi Webster, czyli córka Kylie Jenner i Travisa Scotta (raper naprawdę nazywa się Jacques Webster), wspomniana już Chicago West, czyli trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa, a także True Thompson - córeczka Khloé Kardashian i Tristana Thompsona, jest już 10(!) wnukiem Kris Jenner. Przy okazji warto przypomnieć, że Kim po raz pierwszy została mamą w czerwcu 2013, kiedy to urodziła najstarszą córkę North West, a następnie również w sposób naturalny - chłopca Sainta Westa w grudniu 2015. Myślicie, że Kim i jej mąż poprzestaną na czwórce potomstwa? Nic z tych rzeczy! Podobno Kanye zaplanował sobie nieco większą gromadkę i chciałby mieć siódemkę dzieci. Cóż, kto bogatemu zabroni! 

Zobacz także: 5-letnia North West ma chłopaka, który obdarowuje ją prezentami od Tiffany & Co.