Niedawno informowano, że Kim Kardashian zagra w kolejnym sezonie „American Horror Story”. A teraz wszystko wskazuje na to, że jest gotowa również na występ w „Kill Bill” (gdyby powracające jak boomerang plotki o kontynuacji kultowej produkcji okazały się prawdą). Członkini klanu Kardashian-Jenner odtworzyła bowiem ikoniczny look Beatrix Kiddo, czyli głównej bohaterki, w którą w 2003 roku wcieliła się Uma Thurman

Kim Kardashian jak Uma Thurman w „Kill Bill”

Kim Kardashian często eksperymentuje z modą, poza tym czerpie z popkultury i chętnie inspiruje się ikonami stylu z przeszłości. Dowodem tego jest m.in. jej stylizacja z Met Gali 2022 (tak, ta z sukienką Marylin Monroe w roli głównej). We wtorek (18 kwietnia) celebrytka opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje w żółtej kurtce motocyklowej z detalami w kolorze czarnym – bardzo podobnej do tej z popularnego filmu w reżyserii Quentina Tarantino. Dopasowała do niej czarne legginsy, kozaki na obcasie oraz – oczywiście – okulary przeciwsłoneczne. Dodała też kilka zdjęć wspomnianej bohaterki. Natomiast w opisie postu wykorzystała doskonale znany cytat: You and I have unfinished business (co można przetłumaczyć: ty i ja mamy niedokończone sprawy). 

A tak wyglądała Uma Thurman w filmie „Kill Bill”, który ujrzał światło dzienne blisko 20 lat temu. 

fot. East News / Miramax/Courtesy Everett Collection

Kim Kardashian oznaczyła bar w Polsce. O co chodzi?

Uwagę fanek i fanów zwróciła nie tylko stylizacja, ale również również oznaczona przez gwiazdę „Z kamerą u Kardashianów” i „The Kardashians” lokalizacja. Dodała znacznik KILL BILL resto bar, który znajduje się… w Polsce. A konkretnie na warszawskim Ursynowie. To wywołało lawinę pytań i spekulacji. Niestety musimy was rozczarować. Kim Kardashian wcale nie odwiedziła lokalu w Warszawie, a jej „instagramowa sesja zdjęciowa” z sushi została wykonana gdzieś indziej. Wyróżniając go na swoim profilu – najprawdopodobniej – zasugerowała się jego nazwą.