Kim Kardashian jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd showbiznesu. Dwukrotnie zamężna, matka dwójki dzieci, ikona mody i stylu, mistrzyni selfie. Na Instagramie ma prawie 90 mln obserwatorów. Zanim jednak gwiazda zbudowała swoje wielkie imperium, w którym króluje cała jej rodzina, musiała przebyć długą drogę - pełną wzlotów i upadków. 

Swoją karierę rozpoczęła w sprawdzony sposób, wypuszczając seks taśmę, którą nakręciła ze swoim byłym chłopakiem Ray J'em. Zrobiło się o niej głośno, zaczęła pojawiać się w towarzystwie popularnych osób. To właśnie dzięki przyjaźni z Paris Hilton pojawiła się w show "The Simple Life", gdzie wspólnie musiały poradzić sobie z codziennym życiem "zwyczajnych" ludzi. Udział w programie całkowicie zmienił jej życie.

Kim dostała propozycję swojego własnego show. "Keeping up with Kardashians" po raz pierwszy zadebiutowało w 2007 roku i kręcone jest aż do dnia dzisiejszego. Na oczach milionów widzów gwiazda poznała swojego pierwszego męża, Krisa Humphriesa, wzięła ślub, a następnie rozwiodła się po 72 dniach. Na szczęście z biegiem czasu układało jej się tylko lepiej. W jej show zaczęli pojawiać się kolejni członkowie jej rodziny. Wspólnie ze swoimi siostrami wypuściła własną linię ubrań "Kardashian Kollection". Jednak momentem przewrotnym w jej karierze było spotkanie ze swoim obecnym mężem Kanye Westem.

Gwiazda całkowicie zmieniła swój wizerunek. Stała się wyrocznią stylu dla miliona kobiet. Zaczęli zgłaszać się do niej najwięksi światowi projektanci z propozycjami współpracy. Pierwszy raz w historii swojej kariery, Kim miała coś do zaoferowania i powiedzenia. W 2013 roku urodziła swoją córkę North West. To jednak nie powstrzymało jej przed publikowaniem kontrowersyjnych zdjęć i wyrażaniem swoich opini. Jej sławne nagie selfie, które umieściła na Instagramie wzburzyło mnóstwo ludzi. Gwiazda tym sposobem chciała pokazać swoje poparcie dla ruchu walczącego o prawa kobiet. Kolejnym głośnym wydarzeniem w jej karierze była kłótnia Kanye Westa z piosenkarką Taylor Swift. Kim w obronie swojego męża opublikowała nagranie, które udowodniło, że raper jest niewinny wszystkiemu co mu się zarzuca. 

Wspólnie ze swoją rodziną aktywnie walczy o prawa dla ludności ormiańskiej. Kilka miesięcy temu wykupiła całą stronę w magazynie The New York Times, by sprostować treść artykuł, w którym stwierdzono brak jakichkolwiek dowodów na popełnienie na początku XX wieku mordu na ludności ormiańskiej. Zrobiła tym ogromne wrażenie na ludziach, którzy do tej pory zwyczajnie się z niej śmiali. 

Niestety, sława to niepewna rzecz. W poprzednim miesiącu, podczas paryskiego tygodnia mody gwiazda została ofiarą napadu. Złodzieje obezwładnili jej ochroniarze, a następnie grozili jej bronią. Okradziono ją z drogocennej biżuterii, w której znalazł się wart kilkanaście milionów dolarów pierścionek zaręczynowy. Kim zniknęła z mediów społecznościowych aby dojść po całym zdarzeniu do siebie. Internet jednak o niej nie zapomniał. W sieci pojawiły się kostiumy na halloween, które przedstawiają okradaną i zakneblowaną gwiazdę - mało zabawne, prawda?

Mamy nadzieję, że Kim szybko powróci do siebie po ostatnich, przykrych wydarzeniach i znowu będzie zachwycać wszystkich swoimi stylizacjami, za które nie jedna z nas dałaby się zabić! Wszystkiego najlepszego Kim!