Kim Kardashian, Chrissy Teigen i Jen Atkin wybrały już nawet pierwszą książkę, którą zamierzają przeczytać i omówić. To "W objęciach jasności" autorstwa Betty J. Eadie. Autorka opisała w niej swoją historię - w wieku 31 lat przeszła operację i znalazła się w stanie śmierci klinicznej, doświadczając życia po śmierci. Jej świadectwo do tej pory zastanawia lekarzy zajmujących się tym problemem. Kobieta po wybudzeniu się ze śpiączki dokładnie pamiętała, co działo się podczas tego niezwykłego snu. Doświadczenia odbiły się znacząco na jej późniejszym życiu - zmieniły jej postrzeganie świata, śmierci i przyszłości.

Wybór książki nie jest przypadkowy. Kim Kardashian wspomina, że tata próbował ją namówić do jej przeczytania, gdy była w liceum. Wtedy była jednak zajęta innymi rzeczami niż czytaniem - wolała spotykać się ze znajomymi i chodzić na imprezy. Na książkę trafiła ponownie dopiero niedawno, gdy jej tata od dawna już nie żył. Historia Betty J. Eadie pomogła jej znaleźć ukojenie po odejściu ojca. Po lekturze "W objęciach jasności" Kim Kardashian była tak poruszona, że skontaktowała się z autorką i udało jej się porozmawiać z nią osobiście. 

Kim Kardashian zapewniła swoich fanów, że będzie kontynuowała działalność swojego nowego Klubu Książki. Poprosiła o przesyłanie opinii o książkach i rekomendacji kolejnych tytułów na adres submissions@kardashianjennerdigital.com. Weźmiecie udział?