Czy Kim Kardashian poszła w ślady swojej młodszej siostry Kylie? Trochę tak! Jednak w zupełnie innych okolicznościach. Podczas gdy Jenner opublikowała serię zdjęć na śniegu w bikini od Good American, czyli marki Khloè, założycielka Skims udostępniła swoje kadry z wakacji w kostiumie kąpielowym. Oczywiście własnej marki. Zobaczcie!

Kim Kardashian pozuje na plaży w bikini

Celebrytka wstawiła na swój profil na Instagramie zdjęcia z pięknej plaży. Gwiazda siedzi na brzegu morza i eksponuje swoje ciało. Uwagę wszystkich zwrócił strój, który ma na sobie Kim. Mimo że wydaje się dość zwyczajny i prosty, nawet sportowy, to i tak przyciąga wzrok. Kardashian zmoczyła go, a jego biały kolor i naprawdę cienki materiał sprawiły, że stał się prześwitujący. Efekt? Sensualny. A Kim wygląda niczym syrenka.

Niektórzy użytkownicy i użytkowniczki Instagrama zastanawiają się, czy to zdjęcie jest aktualne, ponieważ gwiazda „The Kardashians” niedawno zadebiutowała w nowej fryzurze. Kim, którą widzimy na plaży, ma bardzo jasny, wręcz biały blond, który nosiła na swojej głowie od kilku miesięcy. Parę dni temu Kardashianka pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją nową fryzurą.

Kim Kardashian – nowa fryzura

42-latka postawiła na kolor, który od razu stał się hitem i wpisał się na listę najmodniejszych kolorów włosów na 2023 rok. Jak nas to nie dziwi… Honey blonde, bo tak nazywa się odcień, na który zdecydowała się Kim, to ciepły, miodowy odcień blondu.

Warto też wspomnieć, że podążając za trendami, podobny na swojej głowie ma teraz Khloè. Jeśli więc zastanawiacie się nad zmianą na nowy rok, to z pewnością jest to jedna z mocnych propozycji! I dodatkowo jest Kardashian approved!