O tym, że nie ma dla Kim Kardashian większego priorytetu ponad swój wizerunek, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Własna marka beauty to naprawdę dobra wymówka, by poświęcać kosmetykom tyle czasu i energii, co celebrytka, ale chyba nikt się nie spodziewa, że eksperymenty z makijażem gwiazda ograniczy jedynie do KKW Beauty.

ZOBACZ TAKŻE:  Makijaż Jennifer Lopez z Met Gala 2018 – wykonacie go kosmetykami z kolekcji wokalistki dla marki Inglot i nie wydacie na niego fortuny! >>>

I choć zdecydowanie ma słabość do kosmetyków z wyższej półki cenowej, wielokrotnie udowadniała, że w swojej kosmetyczce ma też produkty, na które może sobie pozwolić każda dziewczyna. Jakie jest jej najświeższe odkrycie? Polskiej marka Inglot! Najnowsza linia powstała we współpracy z Jennifer Lopez trafiła w jej ręce jako prezent od samej gwiazdy. Nie jest tajemnicą, że celebrytki znają się i lubią, a nie ma chyba lepszej rekomendacji, niż ta od przyjaciółki. A sygnowaną własnym nazwiskiem linię J Lo reklamuje następująco:

Limitowana kolekcja, którą stworzyłam wspólnie z marką INGLOT jest pełna moich makijażowych must-have'ów w ulubionych kolorach. Mamy tutaj wszystko - od mascary przez pomadki, róże do policzków, rzęsy, aż po cienie do powiek i oczywiście bronzery. To, co unikalne i zarazem ekscytujące w tej kolekcji to palety Freedom System, które umożliwiają wykreowanie własnej spersonalizowanej palety do makijażu, zawierającej produkty i kolory, których potrzebujesz. Nie musisz kupować palet do makijażu z pięcioma cieniami, żeby mieć jeden kolor, którego naprawdę chcesz użyć.

Podejrzewamy, że Kim zapoznała się z całą kolekcją, a było co testować – w jej skład wchodzi aż 70 produktów!

Skąd wiadomo, że produkty w nowej kolekcji Inglota zasiliły kosmetyczkę Kim? Gwiazda pochwaliła się nimi na swoim Insta Stories. Jak można się spodziewać ten gest jeszcze bardziej rozsławi polską markę kosmetyczną za granicą. Wszak nie bez kozery Kim Kardashian zgarnęła ostatnio jedną z najważniejszych modowych wyróżnień zostając oficjalnie wyróżniona jako najbardziej znacząca influencerka na świecie.

Jeśli chodzi o nas - nowości od Inglota bronią się same.

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian ma obsesję na punkcie tego tuszu do rzęs. Kupicie go za niecałe 20 zł! >>>