To nie pierwsza radykalna zmiana, jakiej poddała się celebrytka. Choć kruczoczarne włosy długo były jej znakiem rozpoznawczym, blond okazał się strzałem w dziesiątkę. Także eksperymenty z długością zagrały na korzyść Kim Kardashian. Jak widać przyszedł czas na kolejne zmiany. W sobotę na swoim Twitterze celebrytka zamieściła wpis uprzedzający o tym, że w temacie swoich włosów nie powiedziała ostatniego słowa i jak zawsze nie była gołosłowna.

Na efekty nie trzeba było długo czekać: chwilę później na swoje profile wrzuciła zdjęcia „po” – i faktycznie – po rewolucji autorstwa Chrisa Appletona, który odpowiedzialny był także za jej zmianę na blond, Kim jest nie do poznania. Kardashianka tym razem wybrała... róż!

ZOBACZ TAKŻE: Ten domowy peeling do twarzy stosuje Kim Kardashian, a jego przygotowanie zajmie wam nie więcej niż kilka minut >>

Celebrytka nie jest jedyną fanką różowego blondu. W takim kolorze prezentowały się także Zendaya, Amber Heard i Salma Hayek, a eksperymenty Kim zbiegły się w czasie z tymi, którym poddała się jej mama (choć w lżejszej wersji, bo z użyciem peruki). Kris pozostająca ostatnio w cieniu córek też postawiła na efekt zaskoczenia i zaszalała z platynowym blondem. Kim mimo że chowa się za instagramowym filtrem, jakoś bardziej nas w nowej wersji przekonuje, za to metamorfoza Kris Jenner wywołuje raczej ambiwalentne uczucia (żeby nie powiedzieć, że wygląda po prostu tanio; Kris - nie rób tego!).

Jak widać, niespodzianka mamy małej Chicago West została przyjęta entuzjastycznie – tweet zyskał prawie 35 tysięcy polubień. A więc - u nas zwykły początek tygodnia, a u Kardashianów – dzieje się!