Kim Kardashian rozstała się z Petem Davidsonem na początku sierpnia, czyli po około 9 miesiącach związku. Wywołało to niemałe poruszenie, a fanki i fani od razu zaczęli spekulować z kim następnie będzie się spotykać. Jednak w nowym wywiadzie członkini klanu Kardashian-Jenner wyznała, że nie nastąpi to tak szybko, jeśli w ogóle. Założycielka Skims powiedziała, że nie jest gotowa na kolejny związek i chce się skupić na sobie.

Kim Kardashian mówi, że nie jest gotowa na kolejny związek po rozstaniu z Petem Davidsonem

W poniedziałek Kardashianka wystąpiła w talk-show „Live with Kelly and Ryan", gdzie zdradziła, jak czuje się po (jeszcze dość świeżym) rozstaniu z komikiem – Petem Davidsonem, z którym spotykała się przez 9 miesięcy. Pierwsze pytanie zostało zadane przez Ryana. Zapytał on Kim Kardashian, z jakim mężczyzną się teraz widuje. Absolutnie żadnym - odpowiedziała stanowczo celebrytka.

Następnie do rozmowy wtrąciła się prowadząca, Kelly Ripa i dała gościni jedną radę – aby trzymała się z dala od aplikacji randkowych. One nawet nie wchodziły w grę – odpowiedziała na to główna zainteresowana całą sprawą. Dziennikarka postanowiła kontynuować ten temat. Potrzebujesz tytana. Ty nim jesteś i jego potrzebujesz – powiedziała – On gdzieś tu jest, ogląda ten program i myśli sobie, jakby tu zdobyć kontakt do Kim Kardashian – dodała prowadząca. Na to bohaterka show „The Kardashians” przyznała, że faktycznie, może powinna zacząć umawiać się z lekarzem lub naukowcem. Ale ja po prostu nie jestem gotowa – dodała po chwili.

Zapytana o to, czy wyszłaby na randkę, Kim Kardashian odpowiedziała, że raczej nie. Myślę, że to musiałaby być randka zorganizowana w domu przyjaciół, coś bardzo na luzie, nigdzie publicznie – powiedziała – Ja chcę po prostu spokoju. Nie szukam teraz niczego. To absolutnie zrozumiałe w tej sytuacji. Przypomnijmy, że celebrytka ma za sobą kilka medialnych związków, w tym ze wspomnianym już Pete'em Davidsonem oraz Kanye'em Westem. 

Kim Kardashian chce skończyć szkołę i poświęcić się rodzinie

Celebrytka wyznała, że zamiast na randkowaniu i szukaniu sobie nowego chłopaka (przypomnijmy, że od rozstania z Petem minęły niecałe dwa miesiące!), chciałaby skupić się na sobie, rodzinie i… szkole. Myślę, że naprawdę potrzebuję tego, żeby pobyć sama ze sobą, skupić się i skończyć szkołę i spędzać czas z dziećmi – powiedziała Kim Kardashian, po czym dostała brawa od publiczności.

W grudniu 2021 roku, 41-latka dostała się do szkoły prawniczej, po trzech nieudanych podejściach. O mój Boże! Zdałam egzamin! – podzieliła się wtedy z fankami i fanami na Instagramie. To nie było dla mnie łatwe. Nie zdałam 3 razy przez dwa lata, ale nie poddałam się. Uczyłam się ciężej i próbowałam, dopóki mi się nie udało.

Good for you, Kim! Celebrytka zdaje się nie ulegać presji związanej z poszukiwaniem miłości i byciem w związku. Poza tym, ona dopiero co rozstała się z chłopakiem! Dlaczego społeczeństwo narzuca jej, że od razu musi wejść w kolejny związek? Zamiast tego, Kardashianka woli skupić się na sobie, rodzinie i swojej edukacji, a gdy będzie gotowa, pomyśli nad ponownym związaniem się z kimś.

Zobacz także: