Znacie to uczucie, gdy opowiadacie swojej babci o swoim życiu seksualnym? Nie? My też nie. Ale Kim Kardashian zna. W najnowszym odcinku show o rodzinie Kardashian-Jenner założycielka marki Skims spotkała się ze swoją babcią – Mary Jo Campbell, aby opowiedzieć jej o... seksie z jej (teraz już ex) chłopakiem Petem Davidsonem. Podobno zrobili to, aby uczcić 88-letnią MJ.

Kim Kardashian zdradza, gdzie uprawiała seks z Petem Davidsonem

Dzisiaj o północy premierę miał kolejny odcinek „The Kardashians”, z którego mogłyśmy i mogliśmy dowiedzieć się kolejnych szczegółów z życia jednej z potężniejszych rodzin Ameryki. Nikt nie spodziewał się jednak aż takiej szczegółowości. Kim Kardashian podczas rozmowy ze swoją babcią zdradziła jej, gdzie, razem z Petem Davidsonem, uprawiali seks i że zrobili to na jej cześć (?!).

Pete i ja spędziliśmy ostatni weekend w hotelu w Beverly Hills. Siedzieliśmy przy kominku i rozmawialiśmy godzinami – zaczęła swoją opowieść Kardashianka. Powiedziałam mu: Moja babcia twierdzi, że nie znasz życia, jeśli nie uprawiałeś nigdy seksu przy kominku. Więc tak, uprawialiśmy tam seks, na twoją cześć – wyznała swojej babci Kim. Wiem, to bardzo creepy – dodała.

Gdy MJ usłyszała historię, zadała tylko pytanie, czy nie zrobili tego w lobby. Nie w lobby! – odpowiedziała Kim. – Ale jak bardzo creepy jest myślenie o swojej babci przed uprawianiem seksu?

W ten sposób nie tylko babcia członkini klanu Kardashian Jenner, ale i niemal cały świat, dowiedział się o intymnych szczegółach z życia seksualnego jednej z bardziej hot par show-biznesu. Ciekawe, czy Pete był zadowolony, gdy dowiedział się, że te informacje znalazły się w show.

Podczas gdy większość nie dzieli się tak ochoczo ze swoimi dziadkami swoim życiem intymnym, Kim kompletnie nie ma z tym problemu. Tak samo jak jej babcia, która powiedziała tylko z rozmarzeniem: Też kiedyś byłam młoda… W sumie, może tylko pozazdrościć im takiej swobody i otwartości w mówieniu o seksualnej przyjemności?

Kim Kardashian i Pete Davidson – związek

Oczywiście 41-latka i 28-latek nie są już razem, jak wspominaliśmy. Rozstali się w sierpniu tego roku po 9 miesiącach relacji. Wszystkie odcinki „The Kardashians” były nagrywane, kiedy Kim Kardashian i Pete Davidson byli jeszcze w związku. Wątek Kim i Peta jest więc jednym z głównych w show. Teraz, gdy rozeszli się już w swoje strony, dla Kardashianki, oglądanie siebie z byłym ukochanym może być co najmniej niezręczne.

Zobacz także:

W wielu wywiadach, których założycielka Skims zdążyła już udzielić, podkreśla, że razem z komikiem są przyjaciółmi i nie żywią do siebie urazy. Kim nie powiedziała też ani jednego złego słowa na swojego ex. Wręcz przeciwnie – mówi, że ma on „cudowne serce” oraz że po związku z nim nie jest gotowa na nowe relacje.