Kim Kardashian stawia swój wizerunek na pierwszym miejscu. To właśnie ona rozpowszechniła jeden z najgorętszych trendów urodowych ever, czyli konturowanie twarzy. Celebrytka chętnie dzieli się też tajnikami swojego makijażu z fanami. Poza tym, ma własną markę kosmetyczną – KKW Beauty. Kim Kardashian słynie z dbania do przesady o swój wygląd, dlatego raczej nikogo nie powinien dziwić fakt, że gwiazda spędza codziennie przed lustrem kilka godzin. Ile dokładnie?

Kim Kardashian używa kosmetyków polskiej marki! >>>

Wiemy, ile czasu Kim Kardashian spędza codziennie przed lustrem. Będziecie zaskoczeni!

Swego czasu pojawiły się w mediach plotki, które sugerowały, że Kim Kardashian spędza codziennie przed lustrem około cztery godziny. Celebrytka wyznała jednak, że zrobienie makijażu oraz perfekcyjne ułożenie włosów zajmuje jej „tylko” dwie godziny każdego ranka. Mimo to, członkini klanu Kardashian-Jenner nie uważa, aby była to strata czasu. Nad jej wizerunkiem codziennie pracuje sztab specjalistów, dzięki czemu sama może nadrobić zaległości i zająć się sprawami zawodowymi. Zwykle w trakcie przygotowań Kim Kardashian odpisuje na zaległe maile, rozmawia przez telefon lub obsługuje i aktualizuje swoje profile w mediach społecznościowych.  

Warto jednak pamiętać, że dwie godziny celebrytka poświęca jedynie na makijaż i włosy. Kolejne kilka godzin spędza na doborze odpowiedniej stylizacji oraz codziennym treningu. 

Najlepsze stylizacje Kim Kardashian >>>