Serwis TMZ podał informację, z której wynika, że aplikację Kimoji pobierało jednocześnie 9 tysięcy osób w ciągu... jednej milisekundy! To z pewnością rekord w App Store, a także dobra wiadomość dla Kim, której popularność zaczęła ostatnio przygasać pod wpływem sławy sióstr - Kendall i Kylie Jenner. W aplikacji Kimoji znajdziecie elementy, które nierozerwalnie wiążą się z Kim Kardashian.

To m.in. ujęcie jej gołej pupy, które oglądaliśmy na okładce magazynu PAPER, a także twarz płaczącej Kim funkcjonująca od dawna jako popularny GIF. W apce pojawiły się też ikonki symbolizujące rzeczy rozpoznawalne wyłącznie dla wiernych fanów gwiazdy, jak ramoneska z napisem MARRIED, którą miała na sobie Kim po ślubie z Kanye Westem. Spodobają wam się też ikonki symbolizujące kolorowe żelki, buty zaprojektowane przez Kanye oraz mini-instrukcja konturowania twarzy według Kim.

Celebrytka ma do dyspozycji team znający się na aplikacjach mobilnych. Jej poprzednia aplikacja - Kim Kardashian: Hollywood z 2014 roku zarobiła... 200 milionów dolarów. Sama Kim w pewnym sensie zapowiedziała już premierę nowej apki opartej na emoji, gdy ogłosiła światu narodziny swojego syna - Sainta Westa. Wrzuciła wtedy na Instagram "zdjęcie" swojej czteroosobowej rodziny ułożonej z emoji o różnych kolorach skóry. Cena aplikacji Kimoji w App Store to 1,99$ - zamierzacie ją kupić?