Poznaliśmy trzeciego artystę i drugiego headlinera, który w tym roku zagości na Orange Warsaw Festival 2017. Pierwszego dnia, czyli 2 czerwca w Warszawie wystąpi zespół Kings Of Leon. Główną gwiazdą drugiego dnia będzie amerykańska formacja Imagine Dragons.

Kings Of Leon zadebiutowali w 2003 roku i do tej pory na swoim koncie mają już 7 albumów, w tym wydany w zeszłym roku "Walls". Łącznie sprzedali 18 milionów egzemplarzy płyt, 24 miliony singli i zdobyli 3 nagrody Grammy (dwie za utwór "Use Somebody" i jedną za "Sex On Fire"). To będzie piąty występ zespołu w Polsce - wcześniej dwukrotnie zagrali na festiwalu Open'er (w 2009 i 2013 roku), 3 lata temu na Orange Warsaw Festivalu i 8 września 2016 roku w Krakowie.

2 czerwca Kings of Leon ponownie spotkają się ze swoją ulubioną publicznością jako headliner pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2017! Tym razem na Torze Wyścigów Konnych „Służewiec”.

W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange.