Wszyscy tęsknimy za normalnością i chodzeniem do kina. Choć z tych tradycyjnych korzystać można, my zdecydowanie bardziej preferujemy seanse na świeżym powietrzu. Dlatego połączyliśmy siły z projektem WOLNOŚĆ, czyli wakacyjną, nadwiślańską inicjatywą warszawskich lokali BROOKLYN oraz SEN. WOLNOŚĆ oprócz strefy gastronomicznej oferuje również cykle wydarzeń. A jednym z nich jest właśnie Kino na Wolności. Już w najbliższą środę 12 sierpnia obejrzycie tam film Za jakie grzechy, dobry Boże?, francuską komedię (a Francuzi z tym gatunkiem radzą sobie naprawdę świetnie!) w reżyserii Philippe’a De Chauverona.

Za jakie grzechy, dobry Boże? to historia czterech pięknych córek na wydaniu i  jednym marzeniu ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Gdzie? Wolność, czyli ul. Wioślarska 6 (wejście od Bulwarów Wiślanych). O której? Start 21:00. Wstęp? Bezpłatny!

Oprócz seansu przygotowaliśmy dla Was także inne atrakcje. Jeśli kino, to musi być też popcorn. Podczas seansu z nami również go nie zabraknie. Z kolei przy barze zamówicie dwie specjalne pozycje: PROSECCO by GLAMOUR z syropem lawendowym oraz Mojito by GLAMOUR z syropem różowym. Poza tym na każdym leżaku znajdziecie wakacyjny numer GLAMOUR, idealny do poczytania w oczekiwaniu na seans.

Ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo przypominamy o:

- zachowaniu bezpiecznej odległości pomiędzy leżakami/przesłami,

- dezynfekcji rąk przy wejściu na strefę,

- zakryciu ust i nosa.

Zobacz także:

Link do wydarzenia na Facebooku znajdziecie TUTAJ. Do zobaczenia w Kinie na Wolności!