Kirsten Dunst i Jesse Plemons to hollywoodzka para z dość długim stażem. Są razem od sześciu lat i mają dwójkę wspólnych dzieci. Aktorka na początku tego roku wspominała w rozmowie z „Los Angeles Times”, że żyją zupełnie jakby już powiedzieli sobie „TAK” i nazywają siebie mężem i żoną. Jednocześnie nie było żadnych informacji, które potwierdzałyby, że owe małżeństwo zostało zawarte. Nie istniały nawet wzmianki wskazujące, że ceremonia jest w ogóle planowana. Teraz okazuje się, że po prostu para osiągnęła mistrzostwo w zorganizowaniu ślubu utrzymanego w tajemnicy. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, że wreszcie nadszedł ten dzień. Ostatecznie pojawiła się informacja z oficjalnego źródła, która jednak dla wielu osób może być rozczarowująca.

Kirsten Dunst i Jesse Plemons – historia związku

Kirsten Dunst i Jesse Plemons zaczęli umawiać się w 2016 roku po spotkaniu na planie 2. sezonu serialu „Fargo”, w którym grali parę małżeńską. Nieoficjalne wiadomości o ich zaręczynach wypłynęły w styczniu 2017 roku, kiedy podczas Złotych Globów zwrócono uwagę na pierścionek aktorki, który nie wyglądał na przypadkową błyskotkę. Para jednak od początku nie spieszyła się z informowaniem fanów i fanek o swoich prywatnych poczynaniach. Pierwszą tajemnicą, którą udało się im ukrywać przez dłuższy czas, była ciąża aktorki. Kirsten Dunst zdecydowała podzielić się za światem informacją dopiero, kiedy zaokrąglony brzuch był już mocno widoczny. Do tego zrobiła to w dość oryginalny sposób, bo za pośrednictwem lookbooka na jesień-zimę 2018/2019 swojej ulubionej marki Rodarte. Kiedy w maju na świat przyszedł pierwszy syn Kirsten Dunst i Jesse’ego Plemonsa, para nie zdecydowała się pokazać jego zdjęć. Nie zdradziła też imienia. Dopiero po czasie dowiedzieliśmy się, że chłopiec ma na imię Ennis Howard. Informacje o drugiej ciąży Kirsten Dunst również trafiły do mediów w dość nieoczywisty sposób. Zamiast zdjęć USG na Instagramie była ciążowa okładka „W Magazine”. Informacja o tym, że dziecko pojawiło się na świecie została ogłoszona we wrześniu 2021, cztery miesiące po fakcie. Chłopiec otrzymał imię James Robert. W międzyczasie wielokrotnie spekulowało się, że para jest już małżeństwem, ale udaje im się to utrzymać w tajemnicy. Teraz okazuje się, że były to tylko plotki.

Kirsten Dunst i Jesse Plemons – ślub

Przedstawiciel Kirsten Dunst potwierdził magazynowi „People”, że aktorka znana z filmu „Spider-Man” poślubiła Jesse'ego Plemonsa, którego poznała na planie serialu „Fargo”. Jednocześnie zaznaczył on, że inne szczegóły dotyczące tajemniczej ceremonii nie zostaną ujawnione. Na razie wiadomo tylko, że aktorska para pobrała się w ostatni weekend w luksusowym ośrodku GoldenEye w pobliżu Ocho Rios na Jamajce, a przynajmniej tak podaje „Page Six”. Trzeba przyznać, że niewielu hollywoodzkim gwiazdom udaje się utrzymanie wszystkiego w tajemnicy i to już po fakcie zawarcia małżeństwa. Pod tym względem ślub Kirsten Dunst i Jesse’ego Plemonsa wydaje się naprawdę wyjątkowy. Zazwyczaj możemy zobaczyć zdjęcia sukni panny młodej na profilu projektanta lub projektantki albo chociaż zrobione ukradkiem fotografie w mediach społecznościowych zaprzyjaźnionych gwiazd. Tym razem jednak tak się nie stało, co nie oznacza, że ostatecznie para nie zamieści w mediach społecznościowych jakiejś fotografii w późniejszym terminie.