Dla Kirsten Dunst nadchodzący rok na pewno będzie przełomowy. Aktorkę czeka bowiem mnóstwo zmian i to zmian przez duże Z. Magazyn US Weekly donosi, że 35-latka i jej partner aktor Jesse Plemons zostaną rodzicami! Para, która poznała się na planie 2. sezonu serialu Fargo, spotyka się od 2016 roku. A w styczniu tego roku Kirsten i znany głównie z kultowego serialu Breaking Bad aktor zaręczyli się, jednak jeszcze wtedy nie mieli żadnych sprecyzowanych planów odnośnie ceremonii.

Wiadomość o potomstwie musiała za pewne mieć duży wpływ na ustalenie bardziej konkretnego terminu, bo twierdzi Us Weekly uroczystość odbędzie się już wiosną przyszłego roku w Austin w Teksasie. Co więcej, Dunst podobno poprosiła już swoje przyjaciółki, siostry Kate i Laurę Mulleavy, czyli duet Rodarte, o zaprojektowanie sukni ślubnej. Dla projektantek będzie to na pewno ogromna przyjemność, ale również wyzwanie - aktorka z kilka miesięcy będzie już w zaawansowanej ciąży, więc suknia musi być tym bardziej wyjątkowa. 

ZOBACZ TEŻ: PARY, KTÓRE ROZSTAŁY SIĘ W 2017 ROKU >>> 

Zanim Kirsten Dunst zaczęła spotykać się z 29-letnim aktorem, związana była m.in. z Garrettem Hedlundem (uwielbialiśmy ich razem!), Jasonem Boeselem, Jacobem Soboroffem, a nieco wcześniej to Jake Gyllenhaal czy Ben Foster widywani byli przy jej boku. Z kolei Plemons umawiał się z aktorką Courtney Peterson.