Aktorzy Riverdale, serialu inspirowanego komiksami Archie Comics, który podbił serca widzów, wykorzystują możliwości, jakie otworzyły przed nimi role w popularnej produkcji. Camila Mendes, czyli Veronica Lodge zagrała jedną z głównych ról u boku Jessiki Barden, czyli Alyssy z The End of the Fucking World w filmie o sugardatingu, zatytułowanym The New Romantic. Natomiast Cole Sprouse, znany z serialu jako Jughead Jones, pojawi się w marcu 2019 roku w kinach w dramacie miłosnym Five Feet Apart. 25 latek zagrał jedną z głównych ról i chociaż wciąż czekamy na oficjalny zwiastun, do sieci trafił pierwszy kadr, który możecie zobaczyć TUTAJ >>>

KJ Apa zadebiutował w filmie The Hate U Give

Chociaż jego wielką pasją jest muzyka, cieszymy się, że KJ Apa rozwija się jako aktor. 21-latek zagrał w poruszającym filmie The Hate U Give, wyreżyserowanym przez George’a Tillmana. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej książki o tym samym tytule. Opowiada historię nastoletniej Starr Carter (Amandla Stenberg), która żyje między dwoma światami: ubogą dzielnicą i przedmieściem z wyższych sfer, gdzie chodzi do szkoły. Na jednej z imprez spotyka przyjaciela z dzieciństwa. Podczas powrotu do domu zatrzymują ich policjanci, a jeden z nich strzela do 16-latka. Produkcja podejmuje temat rasizmu. KJ Apa wcielił się w drugoplanową rolę kolegi ze szkoły głównej bohaterki. Zobaczcie powyżej zwiastun The Hate U Give.

Riverdale 3: wiemy, kto wcieli się w rolę młodego Hirama Lodge'a! >>>

Niestety niewiele wiadomo na temat polskiej premiery filmu z udziałem 21-letniego aktora. Będzie można go oglądać w ramach festiwalu American Film Festival we Wrocławiu, który rusza dzisiaj. Pojawiły się również informacje o tym, że The Hate U Give trafi do rodzimych studyjnych kin na początku przyszłego roku. Mamy taką nadzieję, ponieważ jesteśmy bardzo ciekawi kinowego debiutu KJ Apa aka Archiego.