KJ Apa zaskoczył swoich fanów i fanki, gdy w maju tego roku poinformował, że spodziewa się pierwszego dziecka z Clarą Berry – francuską modelką oraz influencerką, z którą spotyka się od niespełna dwóch lat. Od tamtej pory para chętnie publikowała zdjęcia, na których widać ciąży brzuszek, ale nie zdradzała dodatkowych szczegółów związanych z powiększeniem rodziny. Aż do teraz! KJ Apa i Clara Berry poinformowali właśnie, że ich dziecko jest już na świecie. Znamy datę porodu, płeć oraz imię. Co więcej, mamy pierwsze zdjęcie maleństwa! 

KJ Apa i Clara Berry zostali rodzicami po raz pierwszy!

Pierwsze dziecko KJ Apy, który zdobył międzynarodową sławę dzięki roli Archie’go Andrewsa w hitowym serialu „Riverdale” oraz Clary Berry jest już na świecie! Informacje na ten temat przekazała główna zainteresowana całą sprawą za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Pochodząca z Francji modelka i influencerka opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać malutkie rączki obejmujące jej palec, natomiast w jego opisie zdradziła takie szczegóły jak data urodzin, płeć czy imię. 

Clara Berry urodziła chłopca! Sasha Vai Keneti Apa, bo właśnie tak brzmi pełne nazwisko pierwszego syna KJ Apy oraz modelki i influencerki, przyszedł na świat 23 września 2021 roku, czyli niespełna tydzień temu. Znacznik lokalizacji sugeruje, że młodzi rodzice, a także ich dziecko przebywają teraz w Los Angeles. Wiele wskazuje na to, że właśnie tam odbył się poród. Clara Berry nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa – sprawdźcie poniżej, co napisała na swoim profilu na Instagramie. 

„Sasha Vai Keneti Apa, urodzony 23 września. Jest doskonałą doskonałością. Mam szczęście, że teraz mam dwóch mężczyzn mojego życia, którzy napełniają moje serce tą kosmiczną, gigantyczną miłością” – napisała Clara Berry na oficjalnym profilu na Instagramie.

Pierwsze zdjęcie Sashy Vai Kenetiego Apy możecie zobaczyć w naszej galerii. Znajdziecie tam również kilka fotografii z Clarą Berry i KJ Apą w rolach głównych. Pięknie razem wyglądają! 

KJ Apa i Clara Berry – historia związku 

Pierwsze spekulacje na temat związku Clary Berry i KJ Apy pojawiły się już pod koniec 2019 roku, gdy najbardziej spostrzegawcze internautki oraz internauci zauważyli, że modelka i aktor lajkują sobie zdjęcia na Instagramie. Kilka miesięcy później odtwórca jednej z głównych ról w „Riverdale” pokazał pierwsze zdjęcie z ukochaną i przyznał, że połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Niestety fotografia została szybko usunięta z jego profilu na Instagramie. Powód? Niestety nieznany. W maju ubiegłego roku KJ Apa opublikował kolejne zdjęcia Clary Berry, a tym samym potwierdził, że są w związku. O uczuciu, które ich połączyło, zrobiło się ponownie głośno niespełna rok później. W maju 2021 para poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. KJ Apa i Clara Berry zostali rodzicami pod koniec września tego roku