Uwierzycie, że Klara Lewandowska ma już roczek?! Wydaje nam się, jakby to było wczoraj, kiedy pisaliśmy, że przyszła na świat. Jak zapewne doskonale pamiętacie, porodem Ani Lewandowskiej żyła cała Polska. I od tamtej pory, czyli od 4 maja 2017 roku, tak naprawdę wszystko, co pojawi się w sieci w kontekście małej Klary, budzi nie mniejsze emocje. A akurat zarówno mama Klary, jak i dumny tata Robert Lewandowski, nie mają problemu z tym, żeby dzielić się z fanami chwilami spędzanymi ze swoją pociechą. Szczególnie, kiedy obchodzi ona swoje pierwsze urodziny.

Zarówno na instagramowym profilu Ani, jak i Roberta pojawiły się zdjęcia z córką, które ewidentnie pochodzą z urodzinowego przyjęcia. Cała trójka wygląda, jak zawsze zresztą, bardzo stylowo, a na fotografii opublikowanej przez mamę Klary widać wyraźnie, że na wydarzeniu nie zabrakło typowych dla tego okazji atrakcji - balonów, baniek mydlanych i dekoracji. Szczęśliwi rodzice swoje posty opatrzyli też wzruszającymi komentarzami. Piłkarz Bayernu Monachium i kapitan polskiej reprezentacji napisał krótko, ale uroczo: „Happy 1st Birthday My Love My Princess”. Ania pokusiła się o dłuższy komentarz z okazji urodzin swojej córeczki:

Rok, który zmienił nasze życie. Klara. Mija rok, od kiedy urodziłam naszą Córeczkę Klarę. To był magiczny czas, pełen miłości, niespodziewanych wrażeń, poznawania małego człowieka i siebie na nowo. Odgadywania Jej potrzeb i swoich emocji. Ogromnych zmian, za które jestem Jej wdzięczna.
Nasza miłość! 

Mama Klary wrzuciła na Instagram również zdjęcie jednego z prezentów urodzinowych, który wnuczce postanowiła podarować babcia, Maria Stachurska. To wykonana przez nią własnoręcznie ikona św. Klary. Piękny gest, prawda?

ZOBACZ TAKŻE: Ania Lewandowska radzi, co jeść podczas okresu. Będziecie zaskoczeni!