Premierę filmu 365 dni zaplanowano na początek lutego 2020. Jednak o ekranizacji bestsellerowego erotyka Blanki Lipińskiej już teraz jest naprawdę głośno! Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, podczas której poznaliśmy obsadę głośnego filmu. Kogo zobaczymy na wielkim ekranie? Laurę zagra Anna Maria Sieklucka. Natomiast w postać Massimo wcieli się Michele Morrone. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Magdę Lamparską, Nataszę Urbańską czy Tomasza Stockingera. Propozycję zagrania w filmie otrzymała także Klaudia El Dursi. Ale uczestniczka Top Model 8 nie zdecydowała się na udział w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej.

Klaudia El Dursi odrzuciła rolę w filmie 356 dni. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Jeśli czytaliście książkę Blanki Lipińskiej, na pewno kojarzycie scenę, w której Massimo uprawia seks oralny ze stewardessą. Autorka przyznała, że bardzo zależało jej na właściwym obsadzeniu poszczególnych ról. Na liście aktorek, które zdaniem Blanki Lipińskiej i twórców 365 dni mogłyby zagrać stewardessę, znalazła się m.in. Klaudia El Dursi. Uczestniczka Top Model 8 zdradziła w rozmowie z serwisem Jastrząb Post, że nie dołączyła do obsady filmu, ponieważ nie podołałaby takiemu wyzwaniu. Zabrakło jej odwagi. Co więcej, Klaudia El Dursi nie chciałaby, aby jej synowie oglądali gorące sceny z udziałem swojej mamy.

Okazuje się, że taką samą propozycję otrzymała Natalia Siwiec. Podobnie jak Klaudia El Dursi, celebrytka nie zdecydowała się udział w filmie 365 dni. Kto w takim razie zagra stewardessę? Blanka Lipińska zapowiedziała, że widzowie poznają odpowiedź na to pytanie dopiero w dniu premiery głośnej produkcji.

Zobaczcie pierwsze kadry z filmu 365 dni!