Klaudia El Dursi należy do grona najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Próbowała swoich sił w show-biznesie przed laty. Jednak prawdziwą sławę i rozgłos przyniósł jej udział w ósmej edycji „Top Model” (przypomnijmy, że celebrytka zdobyła pierwszy złoty bilet w historii polskiej edycji programu). Teraz natomiast spełnia się w roli prowadzącej „Hotel Paradise”, czyli gorącego reality-show, które realizowane jest w najpiękniejszych zakątkach świata, na czele z Bali. Klaudia El Dursi zręcznie łączy karierę z życiem prywatnym. Od lat żyje w szczęśliwym związku i ma dwóch synów (Dawida oraz Jasia). Co ciekawe, gwiazda chciałaby powiększyć rodzinę, o czym opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Klaudia El Dursi chciałaby zostać mamą po raz trzeci

Kilka dni temu Klaudia El Dursi otworzyła się na temat macierzyństwa. W rozmowie z serwisem „Pomponik” przyznała, że wraz z partnerem, Jackiem, planuje kolejną ciążę. Okazuje się, że para od dawna myślała o powiększeniu rodziny. Prawdopodobnie zdecydują się na ten krok już w 2022 roku. Wszystko wskazuje na to, że Klaudia El Dursi chciałaby urodzić dziewczynkę. 

„Chciałabym. Nie mam dziewczynki. My obydwoje wiedzieliśmy od zawsze, że będziemy chcieli jeszcze się starać. Na razie to trochę przekładaliśmy, bo to moje życie tak się jakoś… Więc trochę to przełożyliśmy, gdzieś tam o dwa lata. Ale już sobie obiecałam, że przyszły rok to już nie daruję, dlatego, że ja mam już swoje lata i nie chciałabym, żeby było już za późno” – przyznała Klaudia El Dursi w rozmowie z serwisem „Pomponik”. 

Klaudia El Dursi została także zapytana o rejestrację ciąż, jednak nie chciała wypowiadać się na ten temat, jak również o to, czy ciąża nie wpłynie negatywnie na jej karierę. Prowadząca „Hotel Paradise” nie obawia się tego. Ma zamiar pogodzić życie prywatne z zawodowym. 

„Jest takie myślenie, że ciąża coś zmienia. Bardzo dużo osób, które nie mają dzieci, myślą, że ciąża to jest choroba i to ciebie dyskwalifikuje czy wyklucza. To wcale tak nie jest. Oczywiście, jest kilka miesięcy, gdy kobieta po prostu nie ma siły, źle się czuje i chce się skupić na sobie, ale nie oszukujmy się, cały czas można pracować” – stwierdziła Klaudia El Dursi podczas wywiadu dla serwisu „Pomponik”.