Klaudia El Dursi w ciągu zaledwie jednego roku przeistoczyła się z nieznanej szerzej właścicielki marki odzieżowej i aspirującej modelki w jedną z najpopularniejszych osobistości telewizyjnych w Polsce. Prowadząca randkowy program „Hotel Paradise” cieszy się także szczęściem w życiu osobistym – ma partnera i dwóch ukochanych synów. Sama jednak w dzieciństwie miała dość skomplikowaną sytuacją rodzinną.

Klaudia El Dursi – pochodzenie

Klaudia El Dursi urodziła się i wychowywała w Bydgoszczy. Do ukończenia pełnoletności mieszkała z matką i swoją starszą siostrą. Nie jest tajemnicą, że ojciec finalistki 8. edycji „Top Model” był mało obecny w jej życiu. Pochodzący z Libii mężczyzna rzadko pojawiał się w domu. Rodzice Klaudii rozwiedli się, gdy ta miała zaledwie 6 lat.

Z ojcem nie mam żadnych relacji. Nasz kontakt urwał się jak miałam 6-7 lat. Wtedy ostatni raz byłyśmy w Libii - opowiedziała w programie „Uwaga! TVN”.

Faktem jest, że biologiczny tata gwiazdy telewizyjnej Siódemki po latach próbował odnowić kontakt z nią i jej siostrą. Szybko jednak okazało się, że zrobił to w bardzo konkretnym celu.

On odczekał te kilka lat. Jak już byłyśmy dojrzałymi kobietami na wydaniu, tata faktycznie pojawił się po to, żeby po prostu znaleźć nam męża. Jak wiedział, że już na pewno się na to nie zgodzimy, to tak naprawdę kontakt się urwał - dodała.

Klaudia El Dursi zaznacza jednak, że obecnie nie żywi do swojego biologicznego ojca żadnych negatywnych uczuć.

Nie jest mi przykro. Nie ma do niego ani żalu, ani pretensji. Staram się nie oceniać - wyznała.

Przyznała też, że rolę ojca w jej życiu spełnił drugi partner jej matki.

Zobacz także:

Nie brakowało mi ojca, bo zawsze takim prawdziwym tatą był mój ojczym, który mnie wychowywał - wyjaśniła.

Klaudia El Dursi – życie rodzinne

Przypomnijmy, że Klaudia El Dursi po raz pierwszy została matką w wieku 20 lat. Przez pierwsze cztery lata modelka wychowywała syna Dawida sama. W 2013 roku poznała obecnego partnera i z tego związku urodził się jej drugi syn, Jan. Prowadząca „Hotel Paradise” i jej ukochany, Jacek Leszczyński Szumlach, na co dzień mieszkają z dziećmi w Bydgoszczy.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.