Klaudia Halejcio to nie tylko polska aktorka, ale również popularna influencerka, która na Instagramie dzieli się kadrami ze swojego życia z obserwatorami i obserwatorkami. Tych nazbierała naprawdę liczną grupę. Na ten moment osób zainteresowanych jej życiem jest już ponad 600 tysięcy. Fani i fanki mogą liczyć nie tylko na kadry z nowymi zakupami lub fotografie z rajskich wakacji, ale również zdjęcia z życia prywatnego. Aktorka zdradzała szczegóły dotyczące ciąży, a następnie macierzyństwa. Dużo rzadziej podejmuje jednak temat swojego związku z Oskarem Wojciechowskim. Niektóre szczegóły z życia prywatnego po prostu utrzymuje w tajemnicy. Wskazują na to doniesienia portalu Pomponik, według których Klaudia Halejcio zaręczyła się.

Klaudia Halejcio zaręczyła się

Historia związku Klaudii Halejcio nie jest tak prosta do odtworzenia, jak w przypadku wielu innych gwiazd, bo polska aktorka po prostu nie dzieli się informacjami dotyczącymi jego statusu. Jeżeli Oskar Wojciechowski gości na Instagramie influencerki to przede wszystkim w kontekście życia ich wspólnej córki. Biznesmena widzieliśmy na fotografiach z USG Klaudii Halejcio, ze wspólnie spędzonych świąt, kiedy pochwalili się zakupem luksusowej willi, a także na rodzinnym zdjęciu z jego urodzin. Najczęściej są zatem razem z Nel. Okazuje się jednak, że być może w którymś momencie Klaudia Halejcio zaskoczy nas zdjęciem w białej sukni. Wszystko wskazuje bowiem na to, że jej związek wkroczył na nowy etap.

Klaudia Halejcio pojawiła się na konferencji prasowej Polsat Superhit Festival. Podczas rozmowy z dziennikarzami potwierdziła, że zaręczyła się z dotychczasowym partnerem. Plotki na ten temat pojawiały się już wcześniej, kiedy fani i fanki dostrzegli na palcu aktorki pierścionek z brylantem, ale wtedy je zdementowała i wyjaśniła, że tę biżuterię ma już od lat. Teraz jednak wcale nie była wywoływana do tablicy przez swoich obserwatorów i obserwatorki. Jakie są szczegóły zaręczyn Klaudii Halejcio z Oskarem Wojciechowskim? Tego na razie nie wiemy, ale jeżeli tylko aktorka podzieli się informacjami dotyczącymi dalszych planów, to damy wam znać.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.