Czytelnicy magazynu Glamour zadecydowali, że tytuł Kobiety Roku Glamour 2016 należy do Joanny Krupy. Oczy wszystkich gości skierowane były na jurorkę programu "Top Model", która pojawiła się na gali w pięknym, czerwonym kombinezonie. 

W kategorii "Fashion Icon" zwyciężyła Jessica Mercedes Kirschner, która pojawiła się na imprezie w pięknej tiulowej sukni. Blogerka podczas odbierania nagrody nie potrafiła ukryć wzruszenia.

Nagroda "Kreatywna w biznesie" powędrowała w ręce sióstr Anny i Urszuli Bieluń. W ciągu trzech lat, dzięki nieustannej pracy, dziewczyny stworzyły swój własny biznes. "Ministerstwo Dobrego Mydła" to jedna z najpopularniejszych eko marek w całej Polsce.

"Kobietą Roku Online" została Ewa Grzelakowska-Kostoglu znana również jako Red Lipstick Monster. Dzięki swoim filmikom na Youtubie przekonała miliony kobiet, że makijaż to nie przymus lecz czysta przyjemność.

Paulina Krupińska w swoim programie "Klinika urody" to prawdziwa beauty queen. Nikogo nie zdziwiło, że statuetka w kategorii "Fit, Health & Beauty" trafiła właśnie w jej ręce. Paulina udowodniła, że piękno idzie w parze z ambicjami.

Talentem Glamour została Ida Nowakowska. Ciężka praca doprowadziła ją na deski teatrów na Broadwayu i Metropolitan Opera. Tancerka wróciła do Polski by zasiąść w jury programu "You Can Dance" i dzielić się z innymi swoim doświadczeniem.

Zwycięzca w jedynej "męskiej" kategorii niestety nie mógł się pojawić się na gali. Mężczyzna roku Glamour to Robert Lewandowski. Niezłamany upór, ogromna pasja, sześć goli w 9 minut. Chyba więcej nie musimy tłumaczyć.