Kobieta Roku Glamour 2018 - kto pojawił się na gali?

Niewiele jest w roku wieczorów równie emocjonujących i glamour jak ten. Dziś po raz kolejny przyznano wyróżnienia wyjątkowym kobietom, które zarażają własną pasją i nie przestają być inspiracją oraz żywym dowodem na to, że słuchanie siebie plus ciężka praca i trochę wytrwałości to sprawdzony sposób, by osiągnąć każdy cel. 

ZOBACZ TAKŻE: Kobieta Roku Glamour 2018 - poznajcie laureatki naszego plebiscytu! >>>
 

Kobieta Roku Glamour 2018 - kto wygrał?

W tym roku statuetki odebrały utalentowane kobiety odnoszące sukces na całkiem innych polach, każda w tym, w czym jest najlepsza. Joannę Kulig wygrała przede wszystkim niebywałym talentem i kolejnymi rolami, które przynoszą jej sławę za granicą.

Anja Rubik - zapoczątkowaniem przełomowego ruchu #sexedpl, który ma szansę już nie tylko łamać tabu wokół seksu wśród młodych ludzi i uczyć ich rozmawiać na te tematy, ale też na dobre zrewolucjonizować system edukacji seksualnej.

Kasia Bigos odebrała nagrodę Kobiety Roku Glamour 2018 za przełomową postawę na social mediach. Nie każdy ma odwagę pokazać ciało po porodzie takim, jakie ono naprawdę jest. A szczera zachęta do tego, by pozostać w zgodzie z nim (tylko dlatego, że jest nasze) to gest zasługujący na najwyższe wyróżnienie.

Karolinę Kuklińską-Kosowicz wyróżniliśmy za determinację i odwagę w realizowaniu marzeń - jednym z nich było założenie własnej marki. Yope dziś jest ulubienicą wszystkich, marką która osiągnęła w branży beauty oszałamiający sukces i bez której nie wyobrażamy sobie codziennej pielęgnacji.

Królową dzisiejszego wieczoru była także Areta Szpura - postać której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Najpierw realizująca się w projekcie Local Heroes, którego była współzałożycielką, a dziś jako aktywistka na rzecz środowiska, która niezależnie od tego, co akurat ją pochłania niezmiennie dowodzi, że zmiana na lepsze leży w naszych rękach.

Za to Dziewczynę Roku Glamour 2018 wybraliście Wy! To dzięki Waszym głosom Magda Bębenek, twórczyni książkowego projektu „Polka potrafi” oraz „Las w Nas”, odebrała wczoraj tę wyjątkową statuetkę przyznawaną po raz drugi w historii.

Wielkie brawa dla zwyciężczyń!
 

Kobieta Roku Glamour 2018 - goście

Ten wieczór to nie tylko wygrane i osobowości, które zapowiadały ich pojawienie się na scenie, ale także znani i lubiani przyjaciele Glamour. Jak można się spodziewać, ranga dzisiejszego wydarzenia miała odzwierciedlenie także w kreacjach gości zebranych na dzisiejszej gali Kobieta Roku Glamour w CSW. Wśród tych nie zabrakło postaci ze świata mody i show biznesu. Można było zobaczyć m.in. Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego, duet projektantów MMC - Ilonę Majer i Rafała Michalaka, Natalię Klimas, modelkę Martę Dyks, Martę Wierzbicką, Jakoba Kosela, Wujaszka i Ciocię Liestyle czy blogerkę Magdę Samborską aka Rebellook. Zajrzyjcie do galerii, żeby sprawdzić, kogo jeszcze spotkaliśmy!
 

Kobieta Roku Glamour 2018 - oprawa

O oprawę tego wyjątkowego wieczoru zadbali partnerzy - producent biżuterii Apart, marka F&F i Nou (mająca w ofercie gamę niebanalnych zapachów), Martini, które wraz z odpowiedzialną za catering restauracją N31 zadbało o dobre samopoczucie wszystkich świętujących. Zaproszeni goście mogli również wypróbować innowacyjny system do podgrzewania tytoniu w strefie IQOS.

Zobacz także: Co to znaczy „Express Yourself” – pytamy gości gali Kobieta Roku Glamour 2018 [WIDEO] >>>