Współpracuje z takimi markami, jak Adidas, Levi's, Local Heroes, Orska, Skoda Polska oraz z festiwalem Audioriver.  Ma na koncie okładki płyt spod szyldu U Know Me Records, Sony Music, Warner, ART2, a także wspólne projekty z zespołem Kamp! oraz Taco Hemingwayem. Jej prace pojawiały się na łamach wielu magazynów, wyróżnił ją także włoski Vogue. Dlatego nie wierzymy, że nie mieliście okazji zapoznać się do tej pory z twórczością Beaty Śliwińskiej, czyli Barrakuz.

ZOBACZ TAKŻE: Uber jest kobietą, czyli 10 niezwykłych bohaterek, które rządzą za kierownicą!

Beata swoje dzieła prezentowała do tej pory m.in. podczas targów LA Artistic Book Fair w Los Angeles, a od dzisiaj będziecie je mogli obejrzeć w ramach wystawy KOBIETY kawiarnio-galerii STRH w Zakopanem. Tworzyć ją będzie 10 dużych projektów, z czego 3 zupełnie nowe. Skąd taka lokalizacja? Oprócz kolażu, który jest ulubioną techniką Beaty, artystka doskonale czuje się w górach. Uwielbia spędzać tam czas, zarówno podczas pieszych wycieczek, jak i szusując na nartach. A dlaczego kobiety? Jak mówi sama artystka, jest to wystawa „poświęcona kobietom, dla kobiet i robiona przez kobiety". A kiedy przyjrzymy się bliżej pracom Beaty, nietrudno dostrzec, że wizerunek kobiety jest na nich dość mocno obecny. 

ZOBACZ TAKŻE: Sprawdź, ile zarabiałabyś jako mężczyzna

Zorganizowanie wystawy takiej twórczości, jaką proponuje Barrakuz, w miejscu z tak mocno zakorzenionymi tradycjami kulturowymi, jak Podhale, może być bardzo ciekawym wydarzeniem. Jeżeli więc przez najbliższy miesiąc planujecie odwiedzić stolicę Tatr, koniecznie zajrzyjcie do STRH Bistro Art Cafe (ul. Krupówki 4A). Glamour.pl patronuje i poleca! 

A poniżej możecie zobaczyć nasze ulubione prace Barrakuz z kobietami w roli głównej!