Powinniście się już przyzwyczaić do tego, że wciąż skrupulatnie analizujemy szczegóły związane z Przyjaciółmi, a także rozwiązujemy kolejne serialowe tajemnice – jest ich naprawdę sporo! Oprócz tego, jako prawdziwe fanki, zachwycamy się wszelkimi gadżetami, ubraniami i tak naprawdę wszystkim, co jest inspirowane tym amerykańskim sitcomem wszech czasów.

ZOBACZ TAKŻE: Teraz wiemy już wszystko o mieszkaniu Moniki z „Przyjaciół”! >>>

Teraz wracamy z czymś naprawdę ekstra, a mianowicie z tatuażami inspirowanymi Przyjaciółmi! Tak, ludzie na całym świecie tak bardzo kochają ten serial, że aż decydują się na dziarki ewidentnie powiązane z historiami szóstki bohaterów mieszkających na Manhattanie! Do tych najpopularniejszych wzorów należy zdecydowanie charakterystyczny napis Friendsz kropeczkami między literkami (jest to chyba także nasz faworyt), ale również kubek kawy z Central Perku, złota rama, która w serialu przywieszona była do drzwi w apartamencie Moniki, czy (uwaga, tego się nie spodziewałyśmy!) indyk w przebraniu, który Mone założyła sobie kiedyś na… głowę.

Poniżej znajdziecie te najbardziej cool tatuaże inspirowane Przyjaciółmi. Jeżeli właśnie planujecie jakąś dziarkę, a jesteście przy tym fanami Rachel, Monici, Phoebe, Rossa, Chandlera i Joey’a, to może właśnie znaleźliście wymarzony wzór?

ZOBACZ TAKŻE: 100 dowodów na to, że Rachel powinna związać się z Joey’em, a nie z Rossem >>>