Wydarzeniu towarzyszyła inauguracja programu Tazbir GOLD Club – ekskluzywnego, kobiecego klubu stworzonego przez Panią Doktor Martę Tazbir oraz prezentacja bezinwazyjnego liftingu za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości (HIFU). Gościem specjalnym imprezy była aktorka i ambasadorka Kliniki Grażyna Wolszczak.  
Wieczór rozpoczęła rozmowa Pani Doktor Tazbir z gwiazdą ekranu, podczas której goście mieli okazję zgłębić wiedzę na temat starzenia się skóry, zachowania ciała pod upływem przemijającego czasu, a także poznać sekrety utrzymania idealnej urody Grażyny Wolszczak, która jak sama wyznała ,,Nie ma takiej możliwości, żeby się nie starzeć, ale wychodzę z założenia, że lepiej się starzeć później, niż wcześniej i dlatego robię, co mogę”.

Drugiej części imprezy towarzyszyła prezentacja najnowszych trendów w dziedzinie medycyny estetycznej, podczas której wykonany został najnowocześniejszy, bezinwazyjny lifting skóry twarzy i ciała metodą HIFU, czyli ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Zgromadzeni goście na własnych oczach mogli zobaczyć na czym zabieg polega, zadać nurtujące pytania, a na koniec przekonać się o jego nadzwyczajnych efektach obserwując metamorfozę modelki.

Wieczorny koktajl był także okazją do inauguracji klubu Tazbir GOLD Club, czyli ekskluzywnego, roczne-go programu opieki zdrowotnej i estetycznej stworzonego z myślą o najbardziej wymagających pacjentach.

Spotkanie uświetniły dźwięki muzyki jazzowej a na uczestniczki wydarzenia czekały upominki od firmy Alles, kwiaty od Flower Box Poland, a za wytworny poczęstunek odpowiedzialna była Restauracja Gronowalski. Powodzeniem cieszyła się tak zwana ,,ścianka”, na której goście chętnie pozowali do zdjęć. Podczas trwania imprezy oprawą fotograficzną zajęła się fotograf Katarzyna Dobosz.

Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się także: Euroscalemed Dermatologia Estetyczna, Beautymed oraz Allergan. Honorowy patronat objęli: Gala, Glamour, Elle oraz Warszawa Kobiet.
Więcej informacji na: https://web.facebook.com/klinika.tazbir.lodz/?ref=br_rs oraz http://klinikatazbir.pl