Kolacja za milion dolarów brzmi jak sytuacja z „Niemoralnej propozycji”, ale ten przypadek nie ma nic wspólnego z fabułą filmu. Plany na wieczór oraz cel, na jaki mają zostać przekazane pieniądze sprawiają, że jest zupełnie inaczej. Historię Natalii Janoszek można zatem określić jako „Moralną propozycję”. Czy ona także doczeka się ekranizacji? Bez wątpienia działalność Natalii zasługuje na takie podsumowanie. Bollywoodzka gwiazda robi wiele dobrego i warto to podkreślać.

Natalia Janoszek to nie tylko bollywoodzka gwiazda – poznaj ją lepiej!

Natalia Janoszek to Polka z Bielska-Białej, która podbiła Bollywood. Od najmłodszych lat była związana z zespołem pieśni i tańca ze swojego rodzinnego miasta. Wspólnie z nim przez 10 lat brała udział konkursach na całym świecie. Natalia nie poprzestała jednak tylko na sukcesach tanecznych. Karierę postanowiła oprzeć także na swojej urodzie. W wieku 16 lat zaczęła od regionalnego konkursu Miss Polski Nastolatek. Od tamtej pory wystartowało już w 40 konkursach piękności na całym świecie i zdobyła wiele tytułów. W 2009 roku po raz pierwszy wzięła udział w międzynarodowym projekcie. Mowa o konkursie piękności – Peace International na Cyprze. Potem swoją urodą zachwyciła także w Polsce i w 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland. Podobnych sukcesów było jeszcze wiele. Jeden z konkursów otworzył przed nią zupełnie nowe drzwi. Została zauważona podczas Supermodel International 2012 w Bangkoku i od razu dostała niezwykłą propozycję, którą przyjęła.

Jeszcze w tym samym roku zadebiutowała w bollywoodzkim filmie „Dreamz”, w którym dostała główną rolę. Od tamtej pory regularnie grywa nie tylko w indyjskich filmach, ale również w amerykańskich. Największą popularnością cieszy jednak jako gwiazda Bollywood. O swojej pracy związanej w tym charakterystycznym rodzajem filmów napisała w książce. „Za kulisami Bollywood” to pozycja dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak wyglądała jej kariera w Indiach. Natalia Janoszek ma jednak znacznie więcej talentów. Kolejnym z nich jest śpiew. 31 grudnia 2018 roku zadebiutowała na sylwestrowym koncercie zorganizowanym w Zakopanem przez Telewizję Polską. Zaśpiewała wtedy nową wersję utworu zespołu Snap! „Rhythm Is a Dancer”.

Pomimo że Natalia Janoszek należy do bardzo zapracowanych gwiazd, to jednak w swoim terminarzu znajduje czas na pomoc innym. Od lat udziela się charytatywnie. Brała udział w wielu akcjach, m.in. wspierała oceany wspólnie z WWF i zaangażowała się w walkę o prawa kobiet w Indiach razem z UNICEF. Teraz kolejny raz postanowiła pomóc tym, którzy bardzo tego potrzebują.

Milion dolarów za kolację z Natalią Janoszek – jak do tego doszło?

Natalia Janoszek jest gwiazdą, która chętnie korzysta z możliwości jakie daje jej popularność, zwłaszcza jeżeli może to zrobić w szczytnym celu. Niedawno nadarzyła się okazja, żeby zebrać pieniądze na pomoc potrzebującym. Natalia postanowiła przekazać na licytację coś, czego normalnie kupić się nie da – kolację z nią samą. Znana nie tylko w Polsce i Indiach, ale niemal na całym świecie gwiazda ma tylu fanów, że chętnych zarówno do przekazania pieniędzy na cele charytatywne, jak i na spotkanie nie brakowało. Zainteresowanie przerosło chyba jednak jej najśmielsze oczekiwania. Pewien grecki milioner zdecydował się zapłacić aż milion dolarów za kolację z bollywoodzką aktorką.

„Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie.” – opowiedziała w rozmowie z „Dzień dobry TVN”.

Na jaki cel przeznaczy pieniądze z charytatywnej licytacji Natalia Janoszek? Gwiazda nie wybrała jednej konkretnej organizacji. Chce je podzielić tak, żeby pomoc trafiła do wielu fundacji, w których nawet ułamki tej imponującej kwoty pozwolą na zrobienie wielu dobrych rzeczy dla osób, które tego potrzebują.