Lady Gabriella Windsor, czyli córka Michaela z Kentu (stryjecznego brata królowej Elżbiety II) oraz Thomas Kingston wzięli dzisiaj ślub! Wyjątkowa ceremonia odbyła się w kaplicy św. Jerzego w Windsorze, czyli dokładnie w tym samym miejscu, w którym niespełna rok temu pobrali się Meghan Markle i książę Harry. Co ciekawe, przyjęcie weselne świeżo upieczonych małżonków odbędzie się w Frogmore Cottage – majątku księżnej i księcia Sussex.

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej – kto znalazł się wśród gości?

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć oczywiście królowej Elżbiety II. Monarchini udowodniła, że nadal jest w świetnej formie. Towarzyszył jej książę Filip. Na uroczystości pojawił się także książę Harry – niestety bez Meghan Markle, która zajmuje się ich synkiem, Archiem Harrisonem. Warto również wspomnieć, że Thomas Kingston spotykał się niegdyś z Pippą Middleton. Dwójka pozostała jednak w przyjacielskiej relacji, a siostra Kate Middleton postanowiła świętować wspólnie z parą młodą.

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej – kim jest lady Gabriella Windsor?

Lady Gabriella Windsor stara się wieść „normalne” życie i na co dzień unika jakiegokolwiek rozgłosu. Do niedawna pracowała jako dziennikarka. Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej publikowała dla magazynu Hello. Aktualnie 38-latka pełni funkcję dyrektora w firmie Branding Latin America. Warto również wspomnieć, że lady Gabriella Windsor jest 50. w kolejce do brytyjskiego tronu.

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia z wyjątkowej ceremonii. Gwarantujemy, że przypadnie wam do gustu kreacja panny młodej. Lady Gabriella Windsor postawiła bowiem na bardzo klasyczną – białą suknię o prostym kroju z długim trenem. Pan młody również prezentował się świetnie. Podobnie jak zaproszeni na uroczystość goście, między innymi królowa Elżbieta II.

Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego pozbawiony tytułu. Dlaczego Archie Harrison nie będzie księciem? >>>