MATERIAŁ PARTNERA

Premiera najnowszej kolekcji Kazar spotkała się z wielkim zainteresowaniem i została przyjęta z ogromnym entuzjazmem przez Gwiazdy przybyłe na galę. Halina Młynkova z Leszkiem Wronką, Natasza Urbańska, Katarzyna Warnke, Magdalena Steczkowska, Kasia Kowalska, Reni Jusis, Marcin Gortat, Andrzej Wrona - to tylko niektóre z nazwisk Gości, które uświetniły ten wieczór.

Dodatkowo swoje kolekcje zaprezentowali czołowi polscy projektanci, a na wybiegu pojawiły się modelki w projektach: Bizuu, Paprocki & Brzozowski, Łukasza Jemioła, Bohoboco, MMC, Mariusza Przybylskiego, Lidii Kality, Agnieszki Maciejak oraz domu mody La Mania.

Jesień/zima 2016/17 będzie obfitowała w mocne kolory, które mają być zastrzykiem energii dla jesiennych stylizacji. Głęboki, zmysłowy odcień wina, zieleń w wersji stonowanej i nasyconej, intensywna czerwień i ciepłe odcienie brązu królują w linii butów, torebek i akcesoriów” – mówi Natalia Skrzypska, projektantka damskiej części kolekcji Kazar.

 Męska paleta kolorów w najnowszej kolekcji Kazar to również wiele nowości.„Wśród nich panowie mogą wybierać między niezwykle uniwersalnym głębokim burgundem, luksusowymi odcieniami kawy i tytoniu oraz wyrafinowanym atramentem. Do najmodniejszych połączeń należy zestawienie electric black, kompilujące czerń z żółtymi, energetyzującymi akcentami. Odcienie wina tworzą modne zestawienia z ciepłymi brązami i granatem” – podsumowuje Grzegorz Filipek, projektant męskiej kolekcji Kazar.

Kolekcja męska Kazar jest propozycją dla mężczyzn świadomych trendów, poszukujących modnych butów i dodatków, które doskonale dopełnią ich codzienny, biznesowy i okazjonalny wygląd. Aktualne propozycje w pełni odpowiadają na te potrzeby, oferując światowe tendencje w najlepszym stylu i jakości premium.

 Najnowsza kolekcja Kazar jesień/zima 2016/17 znakomicie podkreśla współczesny, aktywny styl życia kobiety i mężczyzny. Przełamuje stereotypowe myślenie o stonowanych jesiennych barwach i nudnych fasonach. Oryginalne i modne detale w połączeniu z dbałością o każdy szczegół i najwyższą jakość wykonania, pozwalają kreować zdecydowany, nieprzeciętny i wyjątkowy wygląd. Buty, torby, teczki i akcesoria marki Kazar to moda i trendy na światowym poziomie.