Kolekcja "Colors of freedom" to przekrój najmodniejszych kolorystycznych trendów letniego sezonu. Od soczystych fioletów (fiolet to kolor 2018 roku według Pantone!), przez intensywne i pastelowe róże, po energetyczną limonkę. Te kolory najmocniej kojarzą się ze spacerami po deptakach, plażowymi imprezami czy wypadami z przyjaciółmi. Doskonale podkreślą też letnią opaleniznę. Marka w swojej nowej kampanii zachęca do zestawiania kolorów ze sobą (wedle preferencji) - jeśli jednak wolimy monogamiczny manicure - w każdym wydaniu będą prezentować się wyjątkowo. 

Wild Heart, Never Give Up, Self Belief, Fight for It, Be Yourself, Chasing Dreams - nazwy kolorów Julii Wieniawy zostały wymyślone tak, by motywowały do działania. 

"Niezależnie od tego, na który kolor się odważysz, w mgnieniu oka zyskasz #plus10dopewnoscisiebie. Bo prawdziwa wolność jest w Twoich rękach i zależy tylko od Ciebie!"

Kolekcja lakierów hybrydowych "Colors of freedom by Julia Wieniawa" dostępna jest na www.neonail.pl oraz w sklepach stacjonarnych NeoNail w całej Polsce.

Materiał promocyjny