Bajkowa nazwa kolekcji zobowiązuje, zatem nietrudno się domyślić, że składa się ona z bardzo wyrazistych, cukierkowych kolorów. Wszystkich, których dziwi fakt, że taka paleta kolorów pojawiła się na zimę, informujemy, że trendy kolorystyczne w ostatnich miesiącach przełamują stereotyp ciemnych i stonowanych barw zimowych. Od wczesnej jesieni nosimy zarówno pastele, jak i bardzo wyraziste kolory na paznokciach.

Kolekcja Hello Kitty by OPI to przede wszystkim zabawa modą. Znane trendsetterki od dawna noszą ubrania i gadżety inspirowane tą bajkową postacią. Ikony kultowych animowanych bohaterów są bardzo popularne w świecie fashion.

W kolekcji Hello Kitty by OPI znajdują się wszystkie odcienie, które są charakterystyczne dla tej postaci. Można zatem dosłownie namalować ją na paznokciach. Klasyczną czernią obrysujemy postać kotki, a syrenią perłową bielą ją wypełnimy. Żółtym kolorem namalujemy nosek, a ubrania skomponujemy z kilku odcieni cukierkowego różu oraz granatu. Klasyczna czerwień, niczym wisienka na torcie zaakcentuje charakterystyczną kokardę Kitty White. Blasku postaci doda oczywiście różowy brokat.