Wyobraźcie sobie zdziwienie tysiąca fanów czekających przed sklepem Bergdorf Goodman, gdy na witrynie pośród manekinów odnaleźli piosenkarkę ubraną od stóp do głów w swoje najnowsze projekty z kolekcji "Fenty x Puma".

Mimo, że w pokazie Pumy wzięła udział spora liczba najlepszych top modelek (Gigi Hadid, Kendal Jenner, Imaan Hammam), to trzeba przyznać, że artystka wie najlepiej, jak nosić zaprojektowane przez siebie ubrania.

Po kilku wywiadach, w których RiRi zdradziła, że odsłona kolejnej współpracy z Pumą odbędzie się szybciej niż podejrzewaliśmy, czyli w październiku, piosenkarka postanowiła uszczęśliwić kilku fanów zabierając ich na zakupy w swoim towarzystwie.

Trzeba przyznać, że wszystko czego dotyka się Rihanna zamienia się w złoto. Zaczynając od muzyki, a kończąc na modzie. Nie dziwi nas fakt, że niektóre produkty zniknęły ze sprzedaży online kilka godzin po oficjalnym otwarciu butiku. Kolejna kolekcja, jak zdradziła piosenkarka będzie całkowitym przeciwieństwem streetwearowego stylu. 

Kolekcja dostępna jest już w sprzedaży online w platformie Zalando!