O tym, że w tym sezonie rządzi kolor, wspominałyśmy już wielokrotnie. Wiosną 2018 przekonujemy się do pastelowych ubrań, zakładamy zwiewne, różnobarwne, sukienki pokryte printami, ale też przekonujemy się do kolorowych butów - szczególnie tych na obcasie!

Wiadomo, że zimą, kiedy wszystkie chodniki w Polsce pokryte są grubą warstwą lodu, ciężko jest chodzić w butach na obcasach. Właśnie dlatego tak chętnie sięgamy po nie wiosną i latem. Szpilki, sandały oraz klapki na obcasach to najmodniejsze modele butów tego sezonu. Szczególnie pożądane są te wzorzyste i kolorowe - żółte, niebieskie, różowe i czerwone. Ale nie martwcie się, jeżeli nie jesteście fankami mocno nasyconych barw, to zawsze możecie wybrać coś w bardziej zgaszonych odcieniach.

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze pastelowe ubrania, w które będziecie chcieli zainwestować tej wiosny

Żebyście wiedziały, na które modele warto polować, przygotowałyśmy dla Was najpiękniejsze buty na obcasie, które udało nam się znaleźć w sieciówkach. W naszych propozycjach znajdują się m.in. fasony z oferty Zary, Bershki, czy Reserved. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!