Zbliżają się wakacje i okres festiwali. Jak zwykle damy się ponieść szaleństwu i uwiecznimy to na milionach zdjęć. ZenFone Live posiada funkcję upiększania (Beauty Live) w czasie rzeczywistym. Jest więc idealny do selfie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać telefon ASUS ZenFone Live.

Wystarczy, że opiszesz Twój sposób na wakacyjne selfie.

Liczą się najbardziej szalone pomysły! Odpowiedzi przesyłajcie nam na adres: multimedia@burdamedia.pl , w tytule wpisując: Konkurs Glamour x Asus.

Macie czas do 30.06.2017
 

Do wygrania:

NAGRODA GŁÓWNA

Smartfon ASUS ZenFone Live (ZB501KL).

 

 

ZenFone Live  - pierwszy na świecie smartfon wykorzystujący zoptymalizowaną, sprzętową technologię upiększania w czasie rzeczywistym, która umożliwia użytkownikom, udostępnianie jeszcze piękniejszych "video selfie"! Aplikacja poprawia współpracuje z niemal 30 portalami społecznościowymi jak m.in. Facebook, Instagram czy Youtube i można z nią prowadzić relację na żywo. Dzięki sensorowi z pikselami o wielkości 1,4 µm oraz diodzie doświetlającej LED przekazywane na żywo materiały wideo nigdy nie były tak jasne, czyste i piękne. ZenFone Live wyposażony jest również w dwa mikrofony, które redukują hałasy otoczenia i wspomagają nagrywanie, jak również w innowacyjny, pięciomagnesowy system głośnikowy z inteligentną technologią wzmacniania dla lepszych doznań audio. Streamuj i pokazuj piękno — z ZenFonem Live!

NAGRODA POCIESZENIA

3x Powerbank ASUS ZenPower

 

LAUREACI

Nagroda Główna

karolinakuna01082001

Nagroda pocieszenia

aleksandra_krysik
wojtszyp
katarzynakowalik

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU.