Festiwale weszły na dobre do popkultury i nie zapowiada się na kryzys. Chętnie jeździmy na festiwale i publikujemy na naszych kanałach social media zdjęcia jak świetnie się bawimy. Szczególnie na koncertach, które nigdy nie zawodzą. Mamy dla Was szansę na wygranie telefonu ASUS ZenFone Live, którym możecie zrobić idealne selfie (dzięki funkcji Beauty Live). Co trzeba zrobić, by wygrać? 

 

Wymyśl swój idealny, wymarzony line-up festiwalowy

Wskaż przynajmniej 5 artystów, którzy według Ciebie powinni pojawić się w Twoim idealnym festiwalowym line-upie i napisz, dlaczego to akurat oni mają rządzić na festiwalowej scenie! 

 

Wasze propozycje wysyłajcie na adres mailowy: multimedia@burdamedia.pl w tytule wpisując: "Asus-festiwalowy line-up"

Macie czas do 06.08.2017 r

 

Nagroda główna: telefon ASUS ZenFone Live

 

ZenFone Live - pierwszy na świecie smartfon wykorzystujący zoptymalizowaną, sprzętową technologię upiększania w czasie rzeczywistym, która umożliwia użytkownikom, udostępnianie jeszcze piękniejszych "video selfie"! Aplikacja poprawia współpracuje z niemal 30 portalami społecznościowymi jak m.in. Facebook, Instagram czy Youtube i można z nią prowadzić relację na żywo. Dzięki sensorowi z pikselami o wielkości 1,4 µm oraz diodzie doświetlającej LED przekazywane na żywo materiały wideo nigdy nie były tak jasne, czyste i piękne. ZenFone Live wyposażony jest również w dwa mikrofony, które redukują hałasy otoczenia i wspomagają nagrywanie, jak również w innowacyjny, pięciomagnesowy system głośnikowy z inteligentną technologią wzmacniania dla lepszych doznań audio. Streamuj i pokazuj piękno — z ZenFonem Live!

Nagrody pocieszenia: 3x Powerbank ASUS ZenPower

 

Laureaci:

Nagroda główna: aleksandra_krysik

Nagrody pocieszenia:

oliwia.98poczta

w.martynauk

pati.borkowska

GRATULUJEMY!

 

REGULAMIN