Dziś w Warszawie stratuje H&M Dworzec – jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w mieście. To łącznie trzy weekendy koncertów najlepszych polskich wykonawców, pysznego jedzenia i oczywiście... mody! Taka muzyczna impreza nie obejdzie się przecież bez porządnej dawki street style'u. Dlatego dobrze przemyślcie sobie swoje stylizacje, zanim wpadniecie na ul. Towarową 3, bo wraz z H&M będziemy szukać tam najlepiej ubranych osób! Dla nich przygotowaliśmy super konkurs z nagrodami.

UWAGA KONKURS!

Przyjdź na H&M Dworzec w dowolny koncertowy weekend – 9 i 10 czerwca, 15 i 16 czerwca lub 23 i 24 czerwca – i daj sobie zrobić zdjęcie! Wraz z naszym fotografem będziemy szukać najlepiej ubranych osób, których stylizacje pokażemy na Glamour.pl. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest założenie jednej rzeczy z metką H&M (może to być dodatek).

Po każdym weekendzie w serwisie zaprezentujemy galerię najciekawiej wyglądających gości H&M Dworzec, spośród których wyłonimy trzech zwycięzców! Każdy z nich otrzyma voucher na zakupy w sklepach H&M o wartości 200 PLN. I tak co tydzień! Łącznie nagrodzimy aż 9 osób. Do zobaczenia!

Regulamin znajdziecie tutaj.

Zobacz także: H&M Dworzec startuje już 9 czerwca! Muzyczny rozkład jazdy znajdziecie TUTAJ >>>