Pierwsze oznaki wiosny pojawiają się i znikają. Przywołajmy ją na dobre! Potrzebujemy Waszej pomocy. Do wygrania telefony Huawei Mate 10 lite! 

Co zrobić, by wygrać? 

  • Wykonaj zdjęcie: portret lub selfie w wiosennym klimacie,
  • Opublikuj je na swoim Instagramie,
  • Otaguj: #WiosnaxHuawei,
  • Polub profile na Instagramie: @huaweimobilepl i @glamourpoland

Liczymy na Twoją kreatywność. Wygrywają tylko najbardziej niekonwencjonalne pomysły. Wybierzemy trzy najlepsze, a zwycięzców nagrodzimy nowymi telefonami Huawei Mate 10 lite. 

Na wzięcie udziału w konkursie macie czas do pierwszego dnia wiosny, czyli do 21 marca! 

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Nowy Huawei Mate 10 lite jest odpowiedzią na wszystkie pragnienia użytkowników związane ze współczesnym smartfonem.

Indentyfikacja twarzy, ochrona treści powiadomień, najnowocześniejsze funkcje aparatu - to tylko ułamek udogodnień jakie oferuje Huawei.

Face Unlock

Identyfikacja twarzy właściciela i możliwość odblokowania smartfonu dzięki Face Unlock – to nowe funkcje telefonu Huawei Mate 10 lite, dostępne do tej pory jedynie w najdroższych modelach. Funkcja Face Unlock da użytkownikom Mate 10 lite wybór między dwoma nowymi sposobami odblokowania smartfonu: pierwsza to użycie przycisku blokady telefonu przy jednoczesnym spojrzeniu na smartfon, druga to dodatkowe potwierdzenie operacji ruchem palca po ekranie. Jaki jest największy plus tego rozwiązania? Wygoda i szybkość czyli najbardziej pożądane cechy obecnych czasów. Cały proces potrwa zaledwie 0,8 sekundy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Koniec z kłótniami ze wścibską koleżanką. Kolejną nowością jest ochrona treści powiadomień pojawiających się na ekranie blokady. Potrafiąc błyskawicznie rozpoznać twarz właściciela, Mate 10 lite wyświetli wiadomości wyłącznie w sytuacji pomyślnej identyfikacji – dla osób niepowołanych treść wiadomości SMS czy powiadomień z komunikatorów pozostanie niewidoczna. Ciekawym rozwiązaniem jest metoda identyfikacji, która analizuje aż 1000 punktów twarzy, co daje pewność, że smartfonu nie da się oszukać przy użyciu wydrukowanego zdjęcia twarzy właściciela czy wyświetlenia jego twarzy na innym ekranie. Nie powiedzie się także próba identyfikacji właściciela z dużej odległości. Huawei postanowił zabezpieczyć telefon również, gdy jego właściciel śpi - twarz z zamkniętymi oczami nie zostanie rozpoznana.

Nowe funkcje aparatu

Fanów Social Mediów na pewno ucieszy fakt rozbudowanych funkcji fotograficznych jakie oferuje Mate 10 lite. Smartfon został wyposażony nie w jeden, nie dwa, ale aż cztery obiektywy. Zrobienie idealnego zdjęcia będzie jeszcze prostsze dzięki malowniczemu efektowi bokeh dostępnego w obu aparatach, tylnym i przednim. Kolejną innowacją, która zachwyci fanów ciekawych rozwiązań technologicznych jest dostępność funkcji związanych z rzeczywistością wirtualną (AR), które przenoszą zdjęcia na jeszcze wyższy poziom. Smartfon jest w stanie m.in. bezbłędnie rozpoznać twarz i sylwetkę fotografowanej osoby czy oddzielić ją od tła. Możliwości jest wiele. Dzięki rozbudowanym funkcjom aparatu fotografie są krystalicznie czyste i bardziej artystyczne.

Nowy Huawei Mate 10 lite jest warty polecenia również ze względu na efektowny ekran FullView oraz autorskie rozwiązania dźwiękowe. Wszystkie zmienne składające się na ten wyjątkowy smartfon sprawiają, że jego użytkowanie jest nie tylko łatwe, ale niesamowicie przyjemne i satysfakcjonujące.

Zwycięzcy: 

Pracownia Pauliny

Perfect Frame 88

Ewelina 5819