Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Wciąż macie szansę przez cztery dni świetnie się bawić pod gołym niebem na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Opener Festival 2017 startuje już w najbliższą środę i potrwa do soboty. Na tym najbardziej obleganym polskim festiwalu zagrają m.in. The Weeknd, Radiohead, Solange i Lorde. Chcecie zobaczyć ich i posłuchać na żywo? Weźcie udział w konkursie Wrangler i wygrajcie podwójny karnet!
 

KONKURS!

Ten rok dla marki jest wyjątkowy - 70. urodziny to jest coś! Z okazji tego okrągłego jubileuszu Wrangler postanowił wrócić do przeszłości i nie tylko na nowo zinterpretować swoje kampanie sprzed lat, ale też... wypuścić na rynek kolekcję nawiązującą do estetyki minionej dekady. Znajdziecie w niej kolorowy dżins, bandany, koszulki z retro nadrukami, denimowe akcesoria czy oversizeowe kurtki – wszystko inspirowane latami 70. Każdemu ten okres kojarzy się jednak zupełnie inaczej, dlatego to właśnie do niego nawiązuje nasze zadanie konkursowe!

Wystarczy, że na adres glamour@burdamedia.pl wyślecie zdjęcie przedstawiające Waszą wizję/interpretację lat 70. Jak czujecie tę dekadę? Co Wam się z nią kojarzy? Jaki macie pomysł na jej pokazanie? Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwa najbardziej kreatywne. Każde z nich nagrodzimy dwuosobowym 4-dniowym karnetem na Opener Festival 2017! Na Wasze prace konkursowe czekamy od dziś do niedzieli 25 czerwca do 23:59:59. Powodzenia!

Wartość nagrody to 1198 zł - zwycięzca zobowiązany jest do uiszczenia opłaty podatku od nagrody.

Regulamin znajdziecie tutaj.

 

AKTUALIZACJA - WYNIKI!

Miło nam poinformować, że karta prezentowa trafia do:

Michalina S.
Artur C. z Wrocławia

Gratulacje!
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.