FactoryFashionCapsule to nie tylko nowy pomysł na tworzenie garderoby, ale też mobilne punkty, w których dostępne są porady stylistów. W majowe weekendy fashiontruckiFactory stacjonują w wybranych miastach Polski. W dniach 7-8maja zatrzymały się w Warszawie, w weekend 13-15maja we Wrocławiu,w najbliższy weekend 20-22maja zatrzymają się w Krakowie, a następnie 27-29majaw Poznaniu. Spotkacie tam stylistów, którzy podpowiedzą, jak z zaledwie 30 elementów zbudować garderobę pozwalającą na stworzenie nawet 100 modnych stylizacji na każdą okazję.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Jak zdobyć własną kapsułkową szafę w naszym konkursie? Należy wrzucić na swój Instagram zdjęcie stylizacji inspirowanych ideą kapsułkowej garderoby. Następnie oznaczyć je hashtagami #FactoryFashionCapsule i #KapsulkowaSzafa oraz otagować outlet Factory w waszej okolicy. W konkursie biorą udział FACTORYAnnopol, FACTORYUrsus, FACTORYKraków, FACTORYWrocławFACTORYPoznań.

W każdym mieście wybranych zostanie 5 zwycięzców. Nagrodą są zakupy w sieci FACTORY na 200. Zwycięzców wybiera stylistka Glamour, MagdaJagnicka.

Regulamin konkursu znajdziecie na www.factory.pl oraz na Facebookach centrów outletowych FACTORY.