Z tą rodziną nie można się nudzić – mowa oczywiście o klanie Kardashian-Jenner. Wiedzą o tym nie tylko zagorzali fani celebrytów, ale także ci, którym losy Kardashianek nie są aż tak bliskie. Dla jednej i drugiej grupy mamy dwie dobre wiadomości.

Pierwsza jest taka, że na kanale E! Entertainment rusza maraton produkcji Z kamerą u Kardashianów pod hasłem "Kardashianowie non-stop" – do niedzieli 2.12 do obejrzenia będą wszystkie odcinki tej rodzinnej sagi od jej pierwszego sezonu i odcinka!

Druga jest nawet lepsza! Jeśli jednak losy Kourtney,  Khloé, Kim Kardashian, Kendall i Kylie Jenner, a także dowodzącej całym mechanizmem Kris Jenner nie są wam obojętne, ale wręcz przeciwnie - kibicujecie celebrytkom i to od nich czerpiecie dobrą energię, a często też wiedzę, tę sympatię możecie teraz przekuć w coś bardziej materialnego.

Dziś rusza konkurs, w którym macie do wygrania kosmetyki do makijażu i książkę z autografem autorki! W wasze ręce może trafić jeden z dwóch rozświetlających zestawów MAC Shiny Pretty Things Glow Getter od Mac Cosmetics o wartości 199 zł brutto każdy, a także literacki popis mamy małej True Thompson, czyli Khloé Kardashian pod znaczącym tytułem „Strong – Looks better naked” opatrzony jej własnoręcznym podpisem.  

Co trzeba zrobić, żeby stać się posiadaczem tych nagród? Wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie w formularzu poniżej.  Nagradzamy najbardziej kreatywną odpowiedź!  Macie czas do 30.11.2018 r. Jesteście gotowi?

Laureaci:

Karolina

Agata